Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti bele szoktatok nézni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti bele szoktatok nézni a párotok telefonjába?

Figyelt kérdés

A volt barátommal (első komolyabb, együttélős kapcsolat) megszokott volt (az ő kezdeményezésére), hogy néha-néha átnéztük egymás telefonját. Volt belőle rengeteg veszekedés az elejében, persze nem flörtöltünk másokkal de még a fiú barátokkal való chatelésen is kiakadt és megtiltotta kb. Szóval a végére megtanultam, hogy mindent kitörlök mielőtt haza érek munkából. Meg persze nagyon lecsökkent a barátaimmal való kommunikáció is.

A fő kérdésem az, hogy ez mennyire normális és átlagos? Mire számítsak egy következő kapcsolatban?


2017. nov. 29. 17:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem nézünk bele egymás telefonjába. Szerintem nem is egészséges. Én nem akarnék folyton ügyelni mindenre és igazából a célját sem éri el hisz mindkét fél törli amit kell.
2017. nov. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez így nem normális, én biztos nem engedném, nem a bizalmatlanság miatt, hanem mert ez az embernek azért mégiscsak a privát szférája.
2017. nov. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem érdekel, hogy kivel beszélget és mit a barátnőm. És az előzőeknél sem érdekelt, pedig mindegyikőjüket szerettem.

Az sem érdekel, ha bele szeretne nézni a telefonomba, képben szeretne lenni, hogy kivel mit és hogyan kommunikálok. Még akkor sem érdekelne, ha amúgy tilosban járkálnék, sőt. Sokkal könnyebb lenne megvezetni általa, hisz elvileg felügyelet alatt lennék. De nem csinálok ilyet, mert nem érdekel. És ezzel nem vagyok egyedül. Nem mindenki féltékeny, illetve nem mindenki lehet féltékenynek lenni. Semmi sem garantálja, hogy a következő is olyan lesz, mint az exed. Más kor, más ember, más szint.

2017. nov. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem, minek tenném? :D

Az előzményeit nézem át max, de csak ha ajándékot akarok kutatni, mert ha valamire ácsingózik, arra rágooglézik, árajánlatokat vet össze. És hoppp, hát nem ezt kapja ajcsinak..? :D

S fordítva is. Ha gyk-zok, vagy a haverjaimmal dumálok, ő is látja-láthatná, mivel az ágyban fekszik mellettem.

2017. nov. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
A pofám is leszakadna, ha egyáltalán eszembe jutna, egyáltalán nem tartom elfogadható dolognak. Nem kódoljuk egymás elől a telefont/laptopot, nem dugdossuk, nincs titkolnivalónk, az viszont a minimum, hogy bízunk egymásban. Az is alap, hogy nem élünk vissza a másik bizalmával és nem olvassuk a magánlevelezéseit, hiába lenne rá lehetőség. A féltékenykedés és korlátozás a barátaiddal való kapcsolattartásban (a nemük lényegtelen) pedig egyáltalán nem fér bele egy normális kapcsolatba, egyáltalán nem vagy köteles ezt senkitől se eltűrni, léteznek ám mentálisan ép emberek is.
2017. nov. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Először is baromi nagy különbség van belenézés és belenézés között is. A legbetegebb dolog amit el tudok képzelni, hogy átnézitek egymás üzeneteit és kivetnivalót kerestek benne. Ilyen normális kapcsolatban nincsen. Pláne nem akadunk ki azon, hogy a másiknak vannak ellentétes nemű barátai.

Ugyanakkor az az egészséges, ha a párod amúgy is "belelát" a telefonodba. Tehát nincs dugdosás, ha csörög felveszi, ha írnak látja mert előtte is ugyan úgy megnyitod az üzeneteket, hiszen úgy sincs benne semmi, amit nem láthat.

2017. nov. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Aki annyira titkolni akarna valamit a telefonján az simán el tudná rejteni.

De bizalom nélkül, nem ér semmit.

Ha nem adott rá az egyik fél okot a féltékenykedésre akkor. Másrészt barátaid sem kéne elhanyagolnod, gondolj bele fordított esetbe neked, hogy esne.

Ezt meg kéne értenie, hiszen még is csak a barátaiddal beszélsz nem random fiúkkal.

2017. nov. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy ez nem egy kölcsönös egyeségből fakad és természetességből.


Hanem az exed súlyos szintű önbizalomhiányából

valamint bizalmatlanságából féltékenységéből következik.


Még rosszabb hogy egy ilyen emebernél nagy eséllyel ez csak súlyosabbá vállhat.


Én amondó vagyok hogy ha a lány meg akar csalni ugysem akadályozhatom meg.

Nekem az a "feladatom" hogy szeressem és kimutassam és bizzak benne, elfogadjam.


Nekem kell őt úgy szeretnem olyan vonzalmat femtartanom úgy kezelnem hogy ne másnál keresse a boldogságot.


Fájna ha megtudnám hogy megcsalna, de az még jobban hogy nem őszinte.


Mindent meg lehet beszélni egy kapcsolatban, még eggyes esetekben azt is ha a kapcsolatnyított vagy plusz szexpartnerek bevonása a vágy.

2017. nov. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Soha nem nézzük meg egymás telefonját
2017. nov. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a rendszeres telefonátlapozgatás elég beteg dolog. Nekem nincs semmi titkolnivalóm, de akkor is rettenetesen zavarna, ha valaki belenézne a személyes dolgaimba, mert azok az ENYÉMEK. Meg ahogy írtad is, semmi értelme, mert két mozdulattal ki tudod törölni azokat a dolgokat, amiket nem akarod, hogy lásson. Ez a másik megrendszabályozásának egy módja, ami nem fér bele egy egyenlő felek közötti, bizalomra épülő kapcsolatba.
2017. nov. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!