Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Beleavatkozzak ebbe, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleavatkozzak ebbe, vagy inkabb hagyjam?

Figyelt kérdés
Az van, hogy letoltottem a tindert, es meg is ismerkedtem egy sraccal aki nagyon szimpi volt. bokolt, meg minden, facebookon is elkezdtunk beszelni es bekovetett instagrammon. A beszelgetes felbemaradt, en viszont most kivancsisagbol megneztem az o instagramjat, es lattam, hogy nem reg hazasodott meg (23 eves). Ez nekem baromi szar, mert en elvbol nem foglalkozok olyan emberrel, akinek baratnoje van, nem hogy felesege. Viszont szegeny lanyt nagyon sajnalom, kulonosen, hogy tenyleg alig egy honapja hazasodtak. Eszembe jutott, hogy talan megirom neki ezt, es bocsanatot kerek tole, vegulis lehet, hogy csak megmentenem egy rossz hazassagtol vagy egy hazug ferjtol, plusz az elveim is ezt diktaljak. De az erme masik fele pedig, hogy elcseszem ket ember hazassagat. Nem tudom mi a jo dontes :(
2017. dec. 22. 11:11
 1/4 anonim válasza:
100%

Szia!

Akármennyire is azt érzed, hogy szólj, ne tedd!

Nem csalta meg veled, attól hogy beszéltetek.

Ne adj okot a veszekedésüknek, ha semmi komoly nem történt.

2017. dec. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne, könyörgöm ne avatkozz bele!


Te csak társat keresel, te nem tehetsz róla, hogy a fszi házas. Előbb-utóbb úgyis le fog bukni vagy abba fogja hagyni.


Ne verj szét egy párkapcsokatot, főleg, hogy annyi közöd van hozzá, mint Majkának Beethovenhez :D


Üdv!

2017. dec. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem ne mond el, viszont a pasitól kérd számon
2017. dec. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én elmondanám, de látom egyedül vagyok a véleményemmel... Én arra gondolnék, hogy mi lenne ha gyerekeik lennének később és akkor derülne ki egy félrelépése a srácnak... Az már rögtön nem csak kettő, hanem 3(+x) életet tenne tönkre.

De ha jónak tartod az előző válaszokat, hallgass rájuk. :)

2017. dec. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!