Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek szakítanom kellene...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szakítanom kellene ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
15 és fél éves lány vagyok, a barátom 18,5. Egy ideig minden jól ment közöttünk, de egy idő után a párom többet akart, ami érthető. Megmondtam neki, hogy ha velem akar lenni, elfogadja, hogy még várnia kell rám. De azóta folyamatosan erőlteti a dolgot, öngyilkossággal is fenyegetőzött már, ha nem engedek meg legalább valamit ilyen témában. Szerintetek sem szeret igazán? El kellene, hogy hagyjam, úgy érzem, de féltem is őt, hogy megint ezzel az öngyilkossággal fog jönni. Kiábrándultam belőle, szerintem ez már nem is őszinte szerelem, de ha az is, lassan utálattá változik. Ha ír, akkor sincs kedvem hozzá, ha találkozunk, sokszor azt várom, hogy hazaérjek, mert nem jó vele. Szerintetek?

2017. dec. 24. 11:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű szakítás.
2017. dec. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

"de féltem is őt, hogy megint ezzel az öngyilkossággal fog jönni. "

Ez pedig ne tartson vissza. Ezt hívják érzelmi zsarolásnak, ami undorító.

Az ilyen emberek kevés kivétellel, de csak fenyegetőznek, nem teszik meg. Ha meg megteszik, kizárólag a saját hibájuk, eszedbe ne jusson saját magadat hibáztatni azért, mert saját magadnak jót teszel, tehát szakítasz. Ne áldozd fel magad.

2017. dec. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Azzal jött most nemrég, hogy az is elég lenne, ha csak odanyúlhatna. Amivel még nem is lenne baj, ha mindezek előtt nem fenyegetőzött volna... ja és amikor olyasmit mondok neki, hogy "lehetséges, átgondolom", akkor már egyből nagy a szerelem újra, egyből normálisan beszél velem és így szeret, úgy szeret... teljesen kikészít, de ennek ellenére tényleg féltem, bár tudom, hogy ő a felelős a saját életéért...
2017. dec. 24. 12:13
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele.
2017. dec. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez ijesztő. Szerintem addig szakíts vele, amíg megteheted. Az ilyen érzelmi zsarolókból a nemi erőszakot is simán kinézem.
2017. dec. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Azt állítja, sose erőszakoskodna velem... ettől függetlenül én is belegondoltam már, isteni szerencse, hogy csak úgy lehetünk nálunk, ha itthon van anyukám is és nála nem is mehetünk..
2017. dec. 24. 12:54
 7/17 anonim válasza:
100%
Semmikepp ne csinalj vele olyat amit nem akarsz csak azert mert az ongyilkossaggal fenyegetozik! Vard ki amig TE szeretned. Ha o nem tudja kivarni szakits vele!
2017. dec. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Hat cumizd le legalabb ha ilyen ki tarto azert nem 1-2 honapja vagytok egyutt erheto ha szet durran a cerka..
2017. dec. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Úgyse nyírná ki magát. Csak téged próbál zsarolni érzelmileg. Remélem nem dőlsz be neki és megszakítasz vele minden kapcsolatot.
2017. dec. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele, mert egy zsarolós kis p-csfej -.-
2017. dec. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!