Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit kéne tennem ebben a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem ebben a helyzetben? 19L

Figyelt kérdés

A barátommal két éve vagyunk együtt, elég féltékeny típus vagyok de eddig nem igen jött elő a dolog, mert nem adott rá okot. Azonban egyik nap megnéztem a telefonját és egy lány barátjától kapott egy képet amin csipke fehérneműben van, illetve egy olyat, amikor fürdik(igaz, nem látszik rajta semmi)

Szóvá tettem hogy nem tudom mire vélni ezeket a képeket, de azt mondta, hogy nincs benne semmi olyan és hogy ne foglalkozzak vele. De annyi minden megfordult már a fejemben:pl írok a csajnak vagy beszélek vele...ti mit tennétek ???


2017. nov. 20. 21:44
 1/6 Modeler ***** válasza:

Lehet, hogy a barátod ismerőse egy ri*bi.

Ha tudod, akkor tartsd figyelemmel egy darabig, ha nem ad rá okot, hogy féltlkenykedj akkor hagyd abba. A pasik nem szeretik ha kémkednek utánuk.

2017. nov. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem neked, hanem nekem, Jól megkéne tennelek téged, hogy észhez térj.

F

2017. nov. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1-es

az a baj, hogy ők egy suliba járnak, én meg egy másikba, úgyhogy máshogy nem tudom figyelni csak a telóján keresztül...én sem szívesen teszem,de inkább ez mint hogy átvágjanak

2017. nov. 20. 22:00
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

Darabokra szedném azt a nőt.

Erős a gyanúm, hogy van valami köztük. Persze ez csak vélemény. Nem valóság.


Itt neked kell mérlegelned. Mi csak tippelhetünk. Vagy megcsal vagy nem. Te ismered a barátodat.

2017. nov. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4-es

Nem gondolnám hogy megcsalna,nem ilyen embernek ismerem,nem távolságtartó velem,meg mindig ugyanolyan kedves es figyelmes...de ettől meg zavar hogy az a csaj ilyen tipusú képeket küld neki(semmit nem reagált rá,totál figyelmen kívül hagyta,de ettől meg eshet rosszul...)

2017. nov. 20. 22:21
 6/6 anonim ***** válasza:

4# vagyok.

Akkor már nem kell idegeskedned. ^^ Nyugodj meg először. Nem tudom mennyire vagy féltékeny típus, de én már elbőgtem volna magamat, ha ilyen történne velem.

2017. nov. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!