Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tennél ebben az esetben,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ebben az esetben, hogyan kezelnéd ezeket az embereket?

Figyelt kérdés

Tehát elég furcsa környéken élek, itt is mint máshol nagyon rossz indulatuak az emberek nyilván ebben semmi meglepő nincs+semmi változatos :D a lényeg annyi, hogy eléggé ismert vagyok a környéken de kb olyan 30-40 km-es körzetben ha mondják a nevemet ismernek.


A lényeg annyi, hogy van egy rossz múltam ami az emberekbe bele rögződött, és ha nem a szerint viselkedek(pontról-pontra) akkor utálnak gyakorlatilag arról szól a dolog, hogy régen mindenkit megvertem,piáltam,drogoztam ,minden hülye haverom igényét kiszolálgáltam megvédtem őket stb..közben ugye rájöttem, hogy ez nem jó.



Ok ezután mindenkivel próbáltam normális lenni, akkor meg ezért utáltak meg :D:D.



Volt egy időszakom most amikor semmi pénzem nem volt, de tényleg akkor azért utáltak :'D


Most, hogy kicsit úgymond helyre álltam most meg ezért...


Régen nagyon sok barátnőm, csajom volt aminek az is lett a következménye, hogy sok kamu dolgot találtak ki rólam tehát gyakorlatilag a környezetem számára SEHOGYAN sem felek meg, de tényleg sehogy.



Én nem tudok egész egyszeruen mit kezdeni velük :D egyedül maradtam de komolyan mondom, hogy nem tudom miért. Mintha az én "büneim" súlyosabbak lennének mint másé, amikor más is ugyan olyan vagy még nagyobb hülyeségeket csinál jelenleg mint amiket én akkor...


Szóval nem értem, rám nyomnak egy bélyeget amitől nem tudok megszabadulni hát mégis mit kezdjek én az ilyen emberekkel? 25f


Köszönöm a segitséget.


2017. dec. 26. 07:25
 1/3 anonim ***** válasza:

25 évesen nem gondolod hogy sz,ar helyre írtad a kérdést?

Nem itt kéne felszedni a 13-15 éves lányokat 😂😂 akiknél előbb esik le a bugyi, mint a 20 forintos.

Az még ha hül,ye voltál, ez van.

De most is hül,ye vagy, azok véleménye számít neked, akik utálták mikor nem volt pénzed ? Xd hát ne légy már 25 évesen hül,ye passzki ...

Embereld már meg magad egy kicsit, nem tinipic,sa vagy, hogy ne viseld el ha utálnak :D

És ezt tudom ajánlani,

st22lacika

Ez egy YouTube csatorna, kamionos,

Hallottam kamionos haveroktól, hogy elég szarfas,zú a csávó,mert szinez rendesen.

De most nem ez a lényeg.

Neki is voltak régen dolgai, most kamionos.

És látod? Őt sem mások véleménye érdekli...

2017. dec. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem csajozni járok netre. Egyébként sok mindenben igazad van 🙂 koszonom a választ !
2017. dec. 26. 07:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Igazán nem van mit :)
2017. dec. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!