Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Gáz, ha a volt pasim haverjáva...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha a volt pasim haverjával beszélgetek hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés

Nagyon jóban vannak egymással egyébként mármint ez a srác meg a volt pasim, de nem tudom mindig valami megfog ebben a gyerekben.


Most is napok óta beszélgetek vele igazából semmi értelme a beszélgetéseknek, de annyira pozitiv hatással van rám nem is értem.


Annyira furcsa, mert nem akarok tőle úgy igazán semmit de élőben egyszer már majdnem összekeveredtem vele és igazából nem is tudatosan történt.


Csak beszélgettünk aztán egyszer csak azt vettem észre, hogy megfogtam a kezét (de most komolyan teljesen ösztönből jött) miez egyáltalán?


Hogyan kéne kezelnem a helyzetet? 18 L 25 F


2017. dec. 27. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

Úgy kéne kezelned, hogy kicsit visszafogod a suncikádat és nem gerjedsz rá minden pasira, aki kedvesen szól hozzád.

Meg úgy, hogy nem hozod mind a hármótokat kellemetlen helyzetbe azzal, hogy a volt pasid barátjával flörtölsz.

Komolyan nem találsz senki mást, akivel tudnál beszélgetni, neked PONT ő kell... tipikus nő...

2017. dec. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Ja bocs, nem nő, még csak csajszi.
2017. dec. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem nem gáz! Én is így vagyok vele😅 a volt barátom egyik legjobb haverjával vagyok együtt! Van ilyen!
2017. dec. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
57%

18 évesen már tudhatnád,hogy mindenki véleményét le kell magasról sz*rni,azt csináld ami NEKED jó,nempedig a közönségnek.

Kívánom hogy gyertek össze,mivel jó hatással vagytok egymásra!:))

2017. dec. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!