Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mért hiszi minden srác ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért hiszi minden srác ezt?

Figyelt kérdés
Eddig nem egy olyan fiúval találkoztam aki félt vagy érezte hogy miattam megverik amit tudatott is velem. Eddig senkit se verettem meg nem tudom mért paráznak. S még nem is az hogy annyira vékonykák vagy valami, kigyúrt, birkózó sportos srácokról van szó... Mért hiszik azt, hogy nekem vannak ilyen verő embereim?
2017. dec. 29. 00:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez hogy kapcsolódik ide, vagy csak én nem értem? 😅
2017. dec. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Bocsi😅

De lényegében van egy kis kapcsolat a kettő között.😅😅

2017. dec. 29. 00:59
 3/11 anonim ***** válasza:

Orosz ukrán maffia,

Vagy cigány vagy ?

Nemtudom na de valószínűleg valamelyik xd

2017. dec. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Full magyar vagyok vagyis székely.
2017. dec. 29. 01:01
 5/11 anonim ***** válasza:
Talán kérdezd meg tőlük. Elég rejtélyes az ügy, innen aligha fejtjük meg.
2017. dec. 29. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Eddig akiktől megkérdeztem azt mondták, hogy azért mert az ilyen szép lányoknak mindíg vannak ilyen ,,testőreik". Nem mondom, hogy nincsenek de miattam senkit se vertek meg.
2017. dec. 29. 01:29
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
Hazudsz Bözsi, nekem is kitépték a mogyoróimat, és utána közölték velem, hogy Büzske üdvözöl.
2017. dec. 29. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Velem volt több olyan is, hogy egy nő miatt meg akartak verni (kb. 30-40 ember, nem 1-2 :D), de még akkor sem húztam be a féket, ha a te barátaidnak ez az indokuk, lehet olyan ember fenyegeti őket, akiről te nem is tudsz. :P
2017. dec. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%
Szánalmas a kérdés, nagyzol a kérdező. Intézd úgy az életed, hogy ne kelljen testőröket tartani, meg effélék. Nem hiszem, hogy valami olyan különlegesség volnál, akinek védelem kellene, és ezzel még burkoltan itt is menőzni.
2017. dec. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát engem nem érdekel mondjuk, de ha a legkisebb veszélyben is éreznem magam melletted az első pofont te kapnád aztán meg a legényeid.
2017. dec. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!