Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy srác azt hiszi hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy srác azt hiszi hogy a barátnője megcsalja velem, pedig nem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval, segíteni akartam a csajnak tanulásban s hirtelen megjelent a barátja, én meg el lettem bújtatva. Majd ezt veszekedés követte mert még volt róla győződve hogy van ott valaki, ami igaz is volt. De a lánynak sikerült elküldenie a srácot.

Most szerintetek tudassam vele valahogy hogy tényleg ott voltam? Akkor biztosan vége kapcsolatuknak. Vagy inkább hagyjam rá? A gond hogy lehet fel fog ismerni mert esélyes hogy ugyanarra a helyre jön ahol én is vagyok. És akkor végem; a semmiért.


Persze utána beszéltem a lánnyal hogy ezt nem így kellett volna lekommunikalni a párjával.


2017. dec. 3. 21:40
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Most már dugd meg azt a lányt, mert így is-úgy is kapni, fogsz. :D
2017. dec. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jószívű akartál lenni, dugni sem dugtál, el is vernek. Jobban jársz, ha a farkaddal gondolkodsz legközelebb. 😂
2017. dec. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A legrosszabb ***** válasza:
Fűzd a csajt és húzd meg.
2017. dec. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Honnan ismerné fel, ha nem látott, te szerencsétlen? :D

31/f

2017. dec. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kérj meg egy haverodat, hogy verjen be neked kettőt aztán keresd meg a csajt, hogy a csávója elvert és mostmár jó lenne, ha legalább leszopna vagy valami.
2017. dec. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Semmit nem vétettél, ezt a lány szúrta el. Ezt hagyd rájuk, hogy egymás közt lerendezzék. Érdemes lenne a lányt elkerülni, inkább azért, mert eléggé megalázott a szituációval.
2017. dec. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De látott előtte mikor bementem a kapun csak sötét volt. Meg már előtte is látott/láttam.
2017. dec. 3. 22:14
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem akarom megdugni a lányt. A kérdés hogy elmondjam e a barátjának hogy mi történt, ezzel kockáztatva a kapcsolatukat, vagy ne. Ha elmondom vagy elhiszi vagy nem, a lány viszont meg fog atkozni.
2017. dec. 3. 22:31
 9/10 anonim ***** válasza:
A lényeg az, hogy vagy elvernek vagy szétmennek. Neked melyik a jobb?
2017. dec. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

>én meg el lettem bújtatva


Az élet nem egy kiba­szott sitcom. Miért bújtál el, hogy lehet ekkora baromságba belemenni? Ne keveredj bele jobban, ne csinálj semmit.

2017. dec. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!