Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kihasználtam egy lány, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihasználtam egy lány, de bűntudatom van, miért?

Figyelt kérdés
4 napja szakitottam a barátnőmmel akivel 3 hónapig voltam együtt és ahányszor találkoztunk mindig ágyba vittem persze ő mindig bele egyezett mert szeretett én meg csak azért voltam vele mert élveztem a társaságát meg a szexet tudom egy féreg vagyok de jóvá szeretném tenni valahogy 20/F

2017. dec. 31. 01:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
Ezt már jóvátenni nem tudod, a jövőben ne kövess el ilyet, és a bűntudat csökken.
2017. dec. 31. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Zoli780806 ***** válasza:
38%
Miért lennél féreg emiatt? Jártatok, nem egy éjszakás kaland volt, 20 évesen ne várjon senki házasságot és sírig tartó kapcsolatot.
2017. dec. 31. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 TR75 ***** válasza:
70%
Talán kezdd el egy azzal, hogy bocsánatot kérsz tőle, amiért használati tárgynak tekintetted, aztán meg igyekszel többé nem ártani neki.
2017. dec. 31. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
38%
De már tanultál ebből,bocsáss meg magadnak! Már visszacsinálni nem tudod. Meg amúgy élveztétek mind a ketten, szóval, hogyha nem hitegetted azzal, hogy szerelmes vagy belé, akkor lényegében nem használtad ki. A múltat megváltoztatni nem lehet. Akkor határozd el magad inkább a jövőre vonatkozóan, hogy többet nem csinálsz ilyet:)
2017. dec. 31. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
4%

Nos igen, tipikusan az ilyen emberek kellenek a lányoknak...

Szerintem azért van bűntudatod, mert szereted, írtad hogy élvezted a társaságát, szóval nem csak a szex miatt ...

Szerintem beszélj vele, ezt mond el neki is, mond el neki hogy szereted ha valóban így van,

És ha megbocsájt, megfogtad az isten lábát :) egy darabig ne vidd ágyba :D vidd el valahová, érezzétek jól magatokat.

És hangsúlyozd ki, nem a BEKÜLŐS SZEXRE HAJTASZ!!

:)

2017. dec. 31. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg paraszt dolog volt, de a pasik már csak ilyenek, a nők dolga meg az, hogy ezt legyenek hajlandóak észrevenni.

Nem tudod jóvátenni, hogy úgy használtad mint egy tárgyat.

Annyit azért megtehetsz, hogy a jövőben is tartod vele a kapcsolatot, emberszámba veszed, nem csak elmész mellette, mintha sosem ismerted volna.


Okos válaszoló kölyök: nem, valóban nem kell holtomiglant esküdni 20 évesen. De ez nem azt jelenti, hogy nyugodtan ki lehet használni valakit, aki szerelmes beléd. Ez patkányság, bár úgy látom neked ez az életben nem fog leesni, csak menni fogsz vakon a kis farkad után.

35N

2017. dec. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
5# nagy naivitás azt gondolni, hogy a kérdező kicsit is szerette a lányt. azért van bűntudata, mert talán mélyen azért szorult bele egy kis emberség.. de ezt tényleg nem lehet jóvá tenni, és a pasik nem fogják fel, hogy ez egy szerelmes lánynak/nőnek milyen sz rul tud esni. könnyű azt mondani, hogy akkor a csaj meg ne dobja oda magát, de szerelmesen hülye az ember, nem tud logikusan gondolkodni... gondolom, hitegetted is, különben nem feküdt volna le veled. TÖBBET SOHA NE CSINÁLJ ILYET SENKIVEL.
2017. dec. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
7%

7# , 5# vagyok, és igen, amiért azt írtad, hogy ne csináljon többet ilyet , NAGYBETŰVEL...

tényleg nem fog ilyet csinálni, ugyè ? 😂😂😂😂😂😂

2017. dec. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
nem tudhatom, hogy fog-e, de JOGOM VAN NAGYBETŰVEL ÍRNI :P
2017. dec. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
ahogy te is írtad nagybetűvel "NEM A BÉKÜLŐS SZEXRE HAJTASZ", áá, véletlen se.. XDDDDDD
2017. dec. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!