Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kihasználtam egy lány, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihasználtam egy lány, de bűntudatom van, miért?

Figyelt kérdés
4 napja szakitottam a barátnőmmel akivel 3 hónapig voltam együtt és ahányszor találkoztunk mindig ágyba vittem persze ő mindig bele egyezett mert szeretett én meg csak azért voltam vele mert élveztem a társaságát meg a szexet tudom egy féreg vagyok de jóvá szeretném tenni valahogy 20/F

2017. dec. 31. 01:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd békén, neki is idő kell most, ha megjelensz meg elkezdesz írni neki azzal csak felkavarod az álló vizet. Add meg neki az időt arra, hogy össze szedje magát.
2017. dec. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Kérj tőle bocsánatot, aztán többet próbálj a szeme elé se kerülni.

Én legalábbis ezt szeretném, ha a lány volnék.

Béküléssel ne próbálkozz, jogosan hinné, hogy csak több szexet akarsz.

2017. dec. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom nem erőszakoltad meg, magától is nyíltak a lábai. Akkor meg miért lenne bűntudatod?
2017. dec. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
azért van bűntudatom mert nagyon szerelmes volt belém és a mai napig szenved amiért szakitottam vele
2017. dec. 31. 13:09
 15/16 anonim ***** válasza:
#14 - Ezzel viszont nem érdemes foglalkozni. Fiatalon ezen mindenkinek át kell esnie. Annak semmi értelme nem lenne, hogy maradjatok együtt az örökkévalóságig csak azért, hogy ne legyenek az emberben negatív érzések a szakítás miatt. Ez rövid távon jó ötlet lehet, de hosszútávon semmi értelme. És nyilván egy szerelmi kapcsolatban hosszú távra érdemes tervezni. Neki is be kell látnia, hogy összességében jobban járt a szakítással.
2017. dec. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az élet nem számítógépes játék, kérdező. Itt nem műxik a Ctrl+Z billentyűkombináció, nem kezdheted újra, ha valamit nem jól csináltál. Egyet tehetsz; tanulsz az elkövetett hibádból, mit ahogy REMÉLHETŐLEG a csaj is tanul az ő hibájából. Erről szól a fiatalkor; hülyeségeket csinálunk, és jó esetben igyekszünk belőle tanulni.
2018. jan. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!