Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most gonosz vagyok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most gonosz vagyok, hogy kihasználtam? (hosszú) : o

Figyelt kérdés

Szóval a történet a következő:


Buliban voltam és megismertem egy srácot, aki felajánlotta nekem, hogy majd küld meghívót valami koncertjére meg gitároktatást is tanít és majd megbeszéljük. Dumáltunk ott egy ideig, egész értelmes, stb. De elmondtam neki, hogy van valaki már, szóval nem jöhet szóba a dolog. Ezt nagy nehezen elfogadta, megbeszéltük, hogy majd ír nekem az oktatás/koncert ügyében ha hazaért.

Na meg hát persze az is közrejátszik, hogy leszbikus vagyok, én csak társaságot kerestem az estére, de ő persze ezt nem tudta.


Aztán bemutatott két haverjának még, akik mindketten szinte csorgatták a nyálukat egész este, ha elfordultam bámultak. Mikor az első srác (a gitáros) lelépett, az egyik másik próbált rám nyomulni, én meg ingyen pia reményében hagytam egy kicsit. Miután elég sok piát vett nekem, kicsit hagytam had szórakozzon, de azért nem engedtem semmi komolyat, csak hozzám simulva táncolt (bár utólag ettől is kiráz a hideg, hogy megengedtem).

Aztán mikor hazafele elkísért vetettem vele kaját, üdítőt és még ki is fizettettem vele a buszomat és egy kis extra pénz is maradt nálam tőle :D

Gondoltam ha már hülye voltam és hagytam, hogy nyomuljon rám, akkor megérdemlek ennyit.


Ő nagyon csalódottan azt mondogatta, hogy "de kár, hogy menned kell ilyen hamar" meg "majd írj, hogy mikor találkozunk újra!" stb... én meg csak vigyorogtam. Semmi vonzó nem volt benne, hisz pasi... meg amúgy is foglalt a szívem... szóval most épp azon gondolkodom, hogy milyen lekoptató szöveggel küldjem el, hogy csak hülyéskedtem...


Na meg ott a gitáros srác, aki ha megtudja, hogy engedtem kicsit ennek a nyomi haverjának, akkor lehet már nem is tanítana gitározni, mert berágna :o


Most idióta vagyok?


18/L



2013. júl. 6. 16:45
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
87%
Nem olvasom el. De bárki aki kihasznál vkit, gerinctelen. Ennyi.
2013. júl. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
41%
Csak nő! :)
2013. júl. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
91%
Nem idióta vagy, hanem egy hülye p*csa.
2013. júl. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem egy uj melyseget ismertem meg a noi leleknek...
2013. júl. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
92%
nem vagy idióta, csak egy haszonleső csóringer ribizli
2013. júl. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 A kérdező kommentje:
Nos, ha úgy nézzük ő is kihasznált engem. Bár ő nem tudatosan :D
2013. júl. 6. 16:48
 7/54 anonim ***** válasza:
90%

szerintem marha gusztustalan ahogy viselkedsz, érdek kis ribi vagy. mentsen az ilyenektől mindenkit a jó isten.


23F

2013. júl. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
100%
Engem is csúnyán elhajtott a kérdező privátban, csak mert nem nyaltam rommá a seggét :)
2013. júl. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 Amélia:) ***** válasza:
100%
Igen, gáz..
2013. júl. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
83%
Ez a világ azért ilyen, mert mindenki azt hiszi, ha valaki rossz, akkor neki is van rá joga. Észkülönbség nincs. Ennyi.
2013. júl. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!