Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy lehez ezt kiküszöbölni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehez ezt kiküszöbölni? A sok csalódás után félek a magyar lányoknál próbálkozni, sőt abszolút nem tetszenek? 15/F

Figyelt kérdés
Onbizalom novelessel lehet megoldani? Mert a kulfoldi lanyokhoz siman oda merek menni es angolul csevereszni mig a magyartol felek es ranezesre el lehet donteni mar arcbol h magyar-e az illeto😂
2018. jan. 1. 10:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Mért félsz a magyar lányoktól?
2018. jan. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mert az van bennem h ugyis kinevet es elkuld a halalf.@szara😂 megbazon gondolkodom h minek kossem le magam h ugyis jon egy sokkal szebb lany.
2018. jan. 1. 10:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Ilyen bunkók lennénk? :o
2018. jan. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez fájt!!!
2018. jan. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Amúgy van benne valami.

Én csak magyar lánnyal tudnám elképzelni magam, de velem atombunkó volt az összes eddig.

2018. jan. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Erdélyi szemmel nézve a magyarországi lányok a legszebbek:D

De tényleg annyi szép lány van,hogy nen igaz,hogy a banatba nem tetszenek?:D

2018. jan. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Am lehet azért megy jobban a külföldi lányokkal mert ők nekik lehet bejön az,hogy váó egy más országból a srác odamegy hozzájuk..én is Csehországba olyan könnyen ismerkedtem a cseh pom-pom lányokkal.
2018. jan. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja és én nem PomPom-ozok csak ott voltak a versenyen amin részt vettem:D Bocsi a sok válaszért csak nem engedi egybe leírni,mert utána nem tudom elküldeni telefonról:D
2018. jan. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!