Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit akarhat ezzel elérni? Nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat ezzel elérni? Nem értem

Figyelt kérdés

Na szóval van egy srác mind ketten főiskolások vagyunk és egy kollégiumba lakunk. Már év eleje óta jó barátok vagyunk, valahogyan jól megértettük egymást l. Egy buliban viszont mondtunk egymásnak olyanokat amiket nem szabadlott volna, másnap megbeszéltük hogy elfelejtsük de vegül nem így lett. Mivel nekem nem rég ért véget egy párkapcsolatom, ő meg valahogyan nem tud úgy nővel lenni hogy komolyabban megbeszéltük hogy barátok maradunk csak esetleg néha extrákkal, így próbáljuk lazára venni. Szünet alatt is vegig beszéltünk interneten és tényleg jóban vagyunk, viszont egyszer írt olyanokat, hogy nagyon hiányzom neki, hogy ő ezt nem is gondolta volna, mert hogy senki nem szokott neki hiányozni, feljött hozzám szilveszterre is. Jól éreztük magunkat volt hogy hozzámbújt, viszont élőben meg megint mást mondott.. Hogy neki jó így, meg hogy neki soha nem fog menni

más. Viszont törődik velem, ahogyan én is vele és persze tartom magam a megállapodásunkhoz, de mégis néha összezavar ezzel hogy mást mond és már nem tudom mit gondoljak erről.



2018. jan. 1. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt akarja,hogy valaki legyen mellette. Hogy bízhasson valakiben. De ezt vele tudod a legjobban megbeszélni ;)
2018. jan. 3. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Humolon válasza:

ha hallgatsz rám, vele beszéled meg ezt. valószínűleg

sokat jelentesz számára, mivel nem ismerem és téged se ismerlek nem tudok jó tanácsot adni azon kívül h vele beszéld meg a dolgot. de szerintem ne engedj elmenni 1 törődő kedves embert, ki tudja mennyi idő után találsz még 1et.

2018. jan. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Az, hogy mit akar Tőled, azonnal kiderül, amint lesz valakije.

Nekem az az érzésem, hogy - fiú létére - inkább csak az ágyjelenetek társ-szerepét akarja Rád osztani, már ha érted, mire gondolok.

Valóban az lenne a legtisztább, ha vele beszélnéd ezt meg, egy jól irányzott, lenyegretörő kérdés formájában.

De előtte még először mindenképpen Magaddal tisztázd le, hogy Te mit is szeretnél ettől a kapcsolattól, mert szerintem még ez sem egyértelmű számodra.

Sok sikert!

2018. jan. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

És még valami:

Egy nő piszok hamar el kezd ragaszkodni egy férfihez, fordítva viszont már egész más a helyzet. Ha nem vigyázol, hatalmas sírás lehet a vége...

2018. jan. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ez sajnos igaz...már eléggé elkezdtem hozzá ragaszkodni..:( Köszönöm szépen a válaszokat, remélem minél hamarabb le tudunk ülni beszélgetni
2018. jan. 4. 19:19
 6/6 A kérdező kommentje:
Viszont én már egyszer nagyot csalódtam egy négy éves kapcsolatomban...ezért is mentem bele abba, hogy oké vegyük lazára a dolgokat és akkor nincs magyarázkodás és ugyanúgy megmaradunk barátoknak, mint eddig is. Csak aztán írta ezeket és összezavart, pedig ennek nem kellett volna előjönni.
2018. jan. 4. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!