Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért történik mindez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik mindez?

Figyelt kérdés
Na szóval, a helyzet az, hogy a nyáron egy lány átvert online, most meg egy lány, akivel jó ideje, kedvesen beszélgettem ő is velem, egyszer csak elkezdett káromkodni, írásban, interneten ismertem meg, és már nem ír, a probléma ezzel ott kezdődik, hogy nem volt okuk ezt tenni. Tudom, hogy vannak normális lányok is, éppen ezért, váltok át arra, hogy élőben ismerkedjek, még ha félénk is vagyok. Sajnos a túl sok csalódást nem nagyon bírom elviselni. Egyébként, belsőleg kedves vagyok, megértem a másikat, idegesíteni nem nagyon tudnak, csak azzal, ha a magánéletembe keresgélnek, de egyébként, szeretem az állatokat is, meg szeretek másokkal törődni, másoknak segíteni. (A válasz-t a kérdésemre tudom énis, csak megerősítés kell, felőletek) Köszönet nektek.
2018. jan. 6. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Jól teszed, hogy inkább élőben ismerkedsz. Sajnos ma már elég gyakran csinálják ezt a lányok, hogy viccből elkezdenek írogatni másoknak, csak sosem gondolnak bele, hogy ezt a másik komolyan veszi és nagy az esély rá, hogy rosszul esik neki.

Ha elfogadsz tőlem egy tanácsot, ne azonnal akarj fejest ugrani az ismerkedésbe, mert ha már holnap azzal indítasz, hogy nekiállsz azonnal egy ismeretlen lányt dícsérni, nagy a valószínűsége, hogy azt hiszi, hogy szórakozol vele és élből lekoptat. Inkább kezdd azzal, hogy csak megnézed magadnak a lányokat, akik tetszenek, feltűnően, hogy ők is észrevegyék. Aztán később már mosolyogj is rájuk, persze ne feltűnően, és ha visszamosolyognak, akár oda is mehetsz hozzájuk. Megdícsérheted a ruhájukat, hajukat, s a többi, de legyél kedves és ne túl nyomulós. Esetleg azt is elárulhatod nekik, ha már észrevetted, hogy felkeltetted az érdeklődésüket, hogy te szeretnél ismerkedni (és mindenképp kérdezd meg a véleményüket, hogy nekik van e kedvük, vagy mondd azt, hogy ha van barátjuk, akkor tárgytalan a dolog). Ha nem érdekled őket, legalább a szemedbe mondják, nem úgy, mint a neten. Ha pedig beszélgettetek élőben és úgy érzed, hogy nyitott feléd, akkor tudasd velük, hogy még megkeresed őket. Csak utaána jelöld be őket Facebookon és írj rá, hogy tuti ne csak szórakozni akarjanak.

Remélem, tudtam valamennyit segíteni, így, egy lány szemszögéből, hogy mi az, amit mi értékelünk ismerkedéskor egy fiúval kapcsolatban. :)

18/L

2018. jan. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod, és sajnálom, hogy későn válaszolok. A válaszod részletes volt és jó is, ezért, meg is köszönöm még egyszer, meg kapsz egy zöld kezet az oldalon, amit azért adok, mert lehet, hogy az fontos a másiknak. :)
2018. jan. 8. 12:07
 3/3 A kérdező kommentje:
És a tanácsodat megfogadom. De mellé, a magamét is meghagyom :)
2018. jan. 8. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!