Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van esély hogy újra összejöjjünk?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély hogy újra összejöjjünk?

Figyelt kérdés

1 éve hogy szakítottak a barátommal 6 hónapot voltunk együtt. Azóta nagyon hiányzik de nem mertem keresni. Most viszont ráírtam és tök aranyos volt, de azt mondta most nem lát semmit hogy lehetne valami,viszont elhívott vacsorázni. Lehet ebből még valami?

18/L


2018. jan. 7. 18:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Van némi esély, akár lehet még valami. Nekem is van olyan ismerősöm akik együtt voltak 1 évet, aztán szakítottak és utána valamikor összejöttek és most kb 7 éve együtt vannak :D


Szóval sok sikert kívánok, akár még lehet belőle valami :D

2018. jan. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Inkább ne
2018. jan. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!