Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy lány megcsalta velem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány megcsalta velem a barátját, majd letiltott. Ötletek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a szituáció a következő: Egy lány egy szakításom után megvígasztalt, kb. összekaparta a lelkem darabjait, ekkor ismerkedtem vele össze. Egy hónap chat után mondta, hogy egy dolgot velem sem beszélhet meg, hiába vagyunk olyan jóban, hogy hajnalokig beszélünk. Erre mondtam, hogy nekem is van egy ilyen dolgom, amit nekem sem szabad megosztanom, erre kíváncsi lett. Egy hétvégi bulinban vele voltam, meg az egyik barátnőjével, de a lány nem ivott egészségügyi gondok miatt, majd belekényszerített, hogy áruljam el az által, hogy elkezdett inni. Félrementünk, megcsókoltam, majd bevallotta, hogy neki is ez a titka, de van barátja. Kavartunk, majd hazakísértem, másnap pedig mondta, hogy idő kell neki. Elmondta a barátjának, majd chatelt velem továbbra is, aztán letiltott, mikor észrevette a barátja ezt, mert rosszkor írtam. Ötletek ezt feldolgozni?

2018. jan. 9. 08:32
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Hát kérdező, téged sem kell sajnálni, mert már a vallomása után nem kellett volna se hazakísérni, se kavarni vele, se utána chatelni. Szóval neked meg volt a célod, h szétziháld a kapcsolatukat, ami egyelőre úgy néz ki, h nem jött össze. Miért is kellene téged sajnálni? Magadnak csináltad a problémát.
2018. jan. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A lány megbánta a történteket, inkább a barátját választotta. Te meg felejtsd el mielőbb!
2018. jan. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Ez gáz
2018. jan. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mit kell ezen feldolgozni?

Majd máskor olyan lánnyal kezdj, akinek nincs barátja, és akkor kevesebb az esély a bonyodalmakra.

2018. jan. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nem biztos, hogy megbanta csak a baratjahoz jobban kotodik erzelmileg nyilvan es megijedt, hogy szakitas lesz belole. Nemtudom mit tegyel, szerintem most semmit. Esetleg ha igazan tetszik es tudod hova jar suliba probalj meg osszefutni vele megkerdezni, hogy most mi van.
2018. jan. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy nem lett még betörve az orrod, ha ilyen gerinctelenül viselkedsz valakivel... nagyon békés srác lehet, drukkolok neki, hogy dobja ezt a "nőt" és találjon olyat akit ténylegesen megérdemel. :)
2018. jan. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ő 18, én 22. Ezen felül nem volt ez a célom, de így alakult. Az orromat meg még nem törte be senki ;)
2018. jan. 9. 17:23
 8/9 anonim válasza:
Lelkitársak vagytok, efelől semmi kétség!
2018. jan. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Próbáld meg tényleg elfeledni a lányt😶
2018. jan. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!