Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van egy csaj aki tetszik. De...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj aki tetszik. De van barátja mit tegyek?

Figyelt kérdés
A lány már 4 éve együtt van a sráccal...én a lányért 3 éve "küzdök" és még most is érzem hogy van esélyem...mert a szokta mesélni a lány hogy milyen sokat veszekednek és egyik nap mikor sírva felhívott és megkérdeztem mi a baj, mondta hogy a palija kiröhögte miközben a lány sírt...mert a csávó olyan szinten össze veszett vele hogy azt mondta neki legyenek csak barátok erre a lány sírni kezdett a srác meg röhögött...szóval ugye mostanság elég sokat veszekednek én pedig mindig ott vagyok neki mint "lelki támasz" már nem is egyszer mondtam neki hogy szeretem és vele akarok lenni...de akár mennyit veszekednek (mellesleg a lány meg én is úgy érezzük hogy már látni a palin hogy nem szereti csak azért marad vele hogy ne legyen szomorú vagy nem tudom) nem akarja otthagyni...és nem tudom mit tegyek nem tudnám csak úgy elfelejteni és ahogy írtam 3 éve küzdök érte szóval nem menne...nagyon hozzá szoktam...

2018. jan. 9. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:

3 éve küzdesz érte... elég szomorú, csak hülyét csinálsz magadból. van egy ismerősöm aki ugyanez. volt egy csaj akit évekig űzött, a csaj a végletekig kihasználta (nem tudom elítélni, a srác hagyta magát), a srácon mindenki csak röhögött, mert nagyon szánalmas volt. végül a csaj szakított a barátjával, és esze ágában se volt a bälfasz ismerősömmel összejönni.

szóval ha jót akarsz magadnak, hagyd a francba az egészet

2018. jan. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Na szép.... reméllem nekem nem ilyen kapcsolatom lesz.

Mellesleg ember, 3 éve küzdesz a lány meg a bajait mondja neked, szerinted nem idő pocsékolás??

2018. jan. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

A shoulder to cry becomes a dick to ride

3 v igy is sok

2018. jan. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Keress olyan lányt aki értékel szeret téged és nem lelki szemetesnek használ. Ne tegyél meg olyat senkiért amit érted sem tennének meg. Majd lesz nála sokkal jobb aki szeretni fog. És am is ha valaki olyan tetszik akinek van valakije az sosem végzhdik jol nem érdemes küzdeni mert csak fájdalom lesz olyankor hagynk kell azonnal. Mondjuk tök mind 1 mit írunk ha 3 éve mész a caaj utan akkor nem hiszem hogy most ezek után átgondolod az életed.
2018. jan. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4! Lehet az lesz...csak nem könnyű ennyi év után valakit csak úgy hagyni...
2018. jan. 10. 06:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!