Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek a párommal? Szakíts...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a párommal? Szakítsak vele?

Figyelt kérdés

Én egyetemre járok , lassan végzek, ő dolgozik.

Eddig minden kapcsolatomnak én vetettem véget, szenvedtem utána rendesen, de aztán rájöttem, hogy jól döntöttem. Az első barátom egy számítógépfüggő volt,meguntam, a második alkoholista és elég zűrös, hazudós. A jelenlegi párommal másfél éve vagyunk együtt de kezdem ezt is megunni.Ő is sokat játszik a gépen, de minden este velem van, ami jól esik, de sajnos már nem vagyok boldog mellette. Idejön, tv-zünk, vagy telefonozunk egymás mellett,van, hogy egymáshoz se szólunk, a szex se a régi, csak akkor van, ha ő akarja, ha én akkor fáradt, fáj a feje...Nem megyünk együtt sehova. Amikor összejöttünk mentünk koncertekre, bulizni, más külön járunk csak el. Ő a haverjaival mászkál legénybúcsúkra, kocsmába, én a barátnőmmel szintén beülök valahova, vagy bulizom a barátnőimmel, de elég rosszul érzem magam a párom miatt ugye emiatt is, hogy nélküle megyek, ez neki rosszul esik, de persze ha neki kell mennie egy szavam nem lehet. Ő kicsit se féltékeny,sose volt, én az voltam, de már nem vagyok. Sokat találkozunk, de már annyira megszokott lett minden, ő nem akar és nem is fog változtatni, pedig megígérte. Ki akar menni a barátaival Németbe egy darabig, de oda nem akar magával vinni, sőt sehova..ezt már nagyon unom. Szakítsak vele? Hogy szakítsak vele?


2018. jan. 10. 11:39
 1/8 anonim válasza:
100%

Hát nekem úgy tűnik első látásra,hogy elég rosszul választasz magadnak párt mivel egy alkoholfüggő és két számítógépfüggő ember nem épp ebbe a kategóriába tartozik.Szerintem először is azon kellene gondolkodnod,hogy miért ilyen embereket választasz egy hosszútávú kapcsolatra:) Nem lebecsülve a függőség tényét persze,ami egy igen komoly dolog.Sokon a lelki problémáik elöl menekülnek a függőségbe megint mások azért mert nem elég sikeresek az életben.Nekem is volt benne sajnos részem.

De különben mi nem dönthetjük el mit csinálj ezt neked kell megtenned.


Azonban ha 2x már nem vált be elég kevés az esélye hogy harmadszor befog..20F

2018. jan. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt Te párkapcsolatnak nevezed ?
2018. jan. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ülj le vele,beszéld meg,hogy mit érzel,hogy szeretnél egy kis változást a kapcsolatba mert neked igy nem jó és kezd unalmas lenni.

És ha így folytatódik szakítás lesz belőle

2018. jan. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha azt mondja változni fog,akkor adj neki egy kis ,ha nem történik semmi,akkor szakíts.
2018. jan. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Időt*
2018. jan. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nagyon asszimmetrikus a kapcsolatotok, én menekülnék, mert nem fog drasztikusan megváltozni. Úgyis kimegy nélküled, ha most sincs tekintettel rád...


Ha nem tudjátok megbeszélni a dolgot, eleve nincs jövőtök. A kommunikáció nagyon fontos egy kapcsolatban.

2018. jan. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mivel én életre szóló kapcsolatot akarok és jót is, igy azt tanácsolnám hogy tartsatok időt elötte beszéljétek meg ki mit akar, és ha ő esetleg nem akar semmit szakitás. Ha psdig akar akkor tartsatok egy kis szünetet utána próbáljátok meg újra.
2018. jan. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem elobb ulj le vele, beszeljetek meg. Ha tovabbra sem lenne kepes valtoztatni, annak ellenere hogy normalisan megbeszelted vele, akkor szakits
2018. jan. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!