Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek szakítsak a páromma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek szakítsak a párommal vagy menthető még a kapcsolat? Írjatok tapasztalatokat!

Figyelt kérdés
Már 4 éve vagyunk együtt a párommal, 1 másfél éve kezdett el hanyagolni alig beszélünk pedig együtt lakunk sehova nem akar eljárni velem otthon ülő típus, én nagyon szeretek eljárni otthonról akár sétálni vagy bárhová. Sokszor nagyon bunkón szól vagy válaszol vissza nekem alig fekszünk le egymással én sem vonzódom már hozzá szexuálisan olyan színten mint régen, nem kívánom őt már úgy mint régen.Nem vagyok már szerelmes belé nagyon kiábrándultam belőlle amióta sokszor nagyon bunkón beszél velem de szeretem őt még és 4 év sok idő ezért félek hogy nagyon hiányozna nekem nem tudom mit tegyek nem nagyon lehet vele megbeszélni ezeket a.dolgokat kihátrál belőlle és álltalában ilyenkor nem.akar beszélni.Megcsalásra egyálltalán nem gyanakszom mivel szinte elsem jár otthonról ha meg mégis akkor szinte ott is mindig együtt vagyunk, olyan a kapcsolatunk szinte mintha csak ismerősök lennénk nagyon ritkán esténként odabújik hozzám megölel puszilgat hogy nagyon szeret engem és hogy én vagyok a legjobb dolog az életében de ezeket a vallomásokat elrontja a bunkó beszólásaival. Nem tudom mit tegyek valaki valami tapasztalat mit tegyek hogy legyen. 20/L légyszíves jó tanácsokat!

2017. aug. 11. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Üljetek le beszélgetni a kapcsolatotokról.

Megkérdezném van-e valami komoly problémája: munka, család, egészség. Persze a bunkó szólásokra ez sem mentség.


Szerintem egyszerűen ellaposodott a kapcsolat. Jó lenne dolgozni rajta. Kérdezz rá, mihez lenne kedve.


Még nagyon fiatal vagy. Ha sikerül javítsátok meg a kapcsolatot, ha nem keress mást.

2017. aug. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs vonzodas szexualis kapcsolat teren,se szerelem,annak vegul ugy is az a vege hogy szakitotok,persze ha,nem ultok le egymassal oszinten megbeszelni a problemaitokat.Beszelgessetek oszinten az erzelmeitekrol,hogy hol rontotatok el,hogy van meg esely hejre hozni a dolgokat,netan ujra fellobbaantani a szerelmet ami mar kihult,ha erre van esely meg megtudjatok beszelni mind ezt akkor uj lappal tudnatok mindent kezdeni.De azt tudod nem lehet valakivel ugy elni az eleted hogy nincsenek erzelmeid hanem csak megszokasbol vagy vele.
2017. aug. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat elgondolkodtatóak :)
2017. aug. 11. 17:35
 4/7 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalatomból szólok, és te fele annyi idős vagy!!!

LÉPJ LE.

mást nem tudok mondani, és tökre felesleges is lenne.

egy jó kapcsolatban a férfi FÉRFI és a nő NŐ.

A férfi szereti és kívánja a nőt, a nő szerelmes és isteniti, magához engedi a nőt.

NE LOPD AZ IDŐT. keress olyat, aki kiegészít téged, aki KERES TÉGED, AKI RÁD KÍVÁNCSI, AKI TÉGED AKAR.

együtt le tudnál éni még 20 évet ilyen sivárságban vele?

biztosan nem.

keresd a boldogságot!


puszi

2017. aug. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Bius, te vagy az?
2017. aug. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kerj tole szunetet, es azalatt az x ido alatt ra kell jonnotok (neki is, neked is) , hogy szeretitek-e meg egymast, vagy sokkal jobban erzitek magatokat a masik nelkul..Persze ez ketelu fegyver, mert lehet te ra jossz, hogy vele akarsz lenni igy is, (hogy szerintem o mar csak kenyelembol van melletted) o meg jol erzi magat nelkuled..Vagy forditva..Neked nem fog mar kelleni, o meg majd fut utanad, mint egy kiskutya!!De szerintem az lesz ebbol, hogy te is, meg o is rajottok, hogy egyutt akartok maradni...Az a baj, h elmult a varazs, mar nem kell "tenni" erted semmit, mert ott vagy!Hagyd, hogy beinduljon a "vadaszosztone", es vadasszon le..Es barmennyire hianyzik is, ne add be konnyen a derekadat!!!Huzd az agyat!!
2017. aug. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A tiniszerelmek ritkán tartanak a sírig.

Nála már elmúlt- ne erőlködj ezzel.

2017. aug. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!