Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok, ti örülnétek neki, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti örülnétek neki, ha egy mackós fiú odamenne hozzátok azzal, hogy beszélgetni szeretne?

Figyelt kérdés
Én 16 éves vagyok, fiú, és ha valamikor, lessz 1 szimpatikus lány (Még nincs) azt tervezem, hogy odamegyek hozzá, megkérdezem, van e zsebkendője, ha nincs, akkor megköszönöm, mellé megkérdezem, és lenne kedved beszélgetni? Ennyi is lenne, + Nekem nem számít a külső.
2018. jan. 10. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:
25%
en nem, es szerintem a ferjem sem. :D na de viccet felreteve, szerintem ertekelendo hogy van merszed probalkozni a csajoknal , es nem otthon sirni, hogy miert nem tapadnak rad maguktol a nok. hajra* biztos hogy lesz, aki ertekelni fogja elobb utobb :)
2018. jan. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a választ, jöhetnek még válaszok.
2018. jan. 11. 00:20
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

Nekem fura lenne, ha valaki zsepot kérne, aztán beszélgetni szeretne, az idősödő utasokra emlékeztetnek, akik a vonaton elmesélik a fél családjuk történetét.

Én tuti kiszúrnám ha valami olyat csinál, amihez én értek és akkor mennék oda, hogy "Szia, láttam hogy Trónok harcát olvasol, hol tartasz? "

Egy lány szeret beszélni ( legtöbbször), főleg arról, ami érdekli. Ha can közös érdeklődési körötök, az nagyon sokat segít :)

2018. jan. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a választ, egyébként a zsepkendő adás csak egy kezdeményezés ötlete volt, a te ötleted is jó, csak szerintem, így legjobb, mert még ugye nem ismerem, és ha zsebkendőt kérek, vagy filmről kérdezek, a végeredmény ugyan az, beszélgetünk :) Ment a zöld kéz neked.
2018. jan. 12. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!