Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért ijed meg sok ember...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ijed meg sok ember attól, ha kimutatják feléjük azt, hogy komoly kapcsolatot szeretnétek tőlük?

Figyelt kérdés

Nem konkrétan csak rólam van szó, hanem általánosságban.

Félnek attól, hogy "ugyanaz a bugyi marad örökre" ?

Az miért baj, ha egész életedben csak egyetlen emberrel vagy? :/ Nagyon korszerűtlennek érzem magam.



2018. jan. 12. 16:56
 1/4 A kérdező kommentje:
* szeretnéNek tőlük
2018. jan. 12. 16:58
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért gondolod, hogy attól félnek, hogy csak egy párjuk lesz? Lehet szimpán nem akarnak kapcsolatot. Én sem szeretnék például. Nincs értelme manapság. Ha olyanom van akkor egy kocsmázás során összelehet valakit szedni vagy neten, de egyébként semmi kedvem járni bárkivel is.
2018. jan. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ugyan az a bugyi . : D
2018. jan. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem attól ijednek meg hogy komoly kapcsolat, hanem attól AKIVEL komoly kapcsolat...


Van olyan lány, akivel el tudnám képzelni hosszútávon és abszolút semmi akadálya nincs, meg van olyan akinek inkább azt mondom, hogy nem akarok most kapcsolatot. Mégis szebb mint a húzz a francba.


Nem vagy korszerűtlen. Rosszul látod a korszakot. Vannak gyökerek most is, mindig is voltak. Nem tudom hány éves vagy, de én teljesen másképp láttam a világot 16 évesen, mint most 20 évesen. Egyébként tini párkapcsolatok kategóriában tényleg komoly kapcsolatokról RITKÁN beszélhetünk.


Nem olyan szörnyű hely a világ most sem, csak meg kell találni azt a személyt akivel meg akarsz öregedni, és megtenni érte mindent. Ha őt egy csöppet sem érdekled akkor meg tovább kell állni és keresni, keresni.


20F

2018. jan. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!