Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van egy fiú, akivel elég...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, akivel elég régóta beszélgetek de valami nincs rendben. Tanácsok? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nos ezzel a fiúval elég régóta beszélgetek,többször voltunk már kint de sosem csókolt meg,fogta meg a kezem.Nemtudom hogy ez miatt vagyok e ennyire összezavarodott.Ő szerelmes belém de valahogy nekem nem jön az az érzés.Félek az ismeretlentől (még nem volt barátom) én nem akarok kiszakadni a megszokott jó mindennapjaimból a családommal,mert tudom,ha lenne barátom nem lehetnék velük annyit és ez megrémiszt.De ott a másik oldal,hogy ha lehet megpróbálnám jó sülne ki és énis elkezdenék érezni valamit.De nekem ez az elindulás nehéz,hogy meg próbaljam e.Tanácsok? :\

2018. jan. 13. 10:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Szerintem nyugodtan menj ki vele, lehet, hogy több időre van szüksége, mert ő is fél. Ha még túl fiatal vagy, akkor ha úgy érzed, akkor ne menj, mondjuk ez nem kor függő. A családod biztosan fog neki örülni, ha összejösztök, és nem kell félj, attól, hogy nem töltessz velük annyi időt. Meg kell szokd azt is, hogy egyre kevesebbet vsgy velük, mert aztán egyetemen nem lesznek ott mindig(bár nem tudom, hogy mikor leszel te egyetemen)

2018. jan. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

De, itt minden rendben van. Ha nem jön meg az az érzés, akkor hát nem. Ez is rendben van. Ezzel nincs baj.

MAjd jön egy fiú, aki "megbolondít" annyira,hogy ne érdekeljen, hogy kevesebb időt töltesz a családoddal.

2018. jan. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én idén leszek 17 ő pedig 20 és valószínűleg nem megyek egyetemre.
2018. jan. 13. 12:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor még annyit teszek hozzá,hogy aki 20 évesek a sokadik randin sem fogja megy egy lány kezét, hát...ebben a korban már illik férfiasabban viselkedni. Nem kell átmenni a másik végletbe,és rögtön az első-második randin csókolózni meg s...gget markolászni, de egy érettebb, határozottabb sráccal nagyobb esélyed lesz egy komly kapcsolatra. De látszik,hogy ehhez még neked is komolyodnod kell.
2018. jan. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Talán nem akar tolakodni vagy erőszakosnak tűnni, de egy biztos én is férfiból vagyok, ha első randin nem is, de ha nagyon-nagyon tetszett a lány, akkor másodikon már biztos csattant a csók, van az, hogy nem bírsz magaddal már, a szavak már nem elegek olyankor.


Vagy nagyon nem akar letámadni és elfojtja, vagy nem érez semmit igazából. Szerintem ez a két véglet van.


Ha úgy érzed próbálj meg te kezdeményezni, de gondolj bele, ha te őrülten szerelmesnek érezné magad, te eddig kibírtad volna, hogy legalább egyszer ne csókold meg? Gondolkozz el ezen kicsit. :)

2018. jan. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!