Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért követnek be az exem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért követnek be az exem haverjai instán amióta szakítottunk?

Figyelt kérdés

2018. jan. 13. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert meg akarnak téged dugn.. tetszel nekik Valószínűleg.
2018. jan. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sok oka lehet, kérdező, talán meg akarják tudni, hogy miért, vagy tetszettél nekik korábban, az én javaslatom, hagyd őket, de mivel, te ismered őket, már ha ismered, ezért ha van köztük normális, csak próbáld meg 16/F Ha valami segítség kellene írj privátot.
2018. jan. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy kíváncsiak, hogy összejössz-e valaki mással, vagy ők reménykednek esetleg, hogy szeretnének tőled valamit; vagy pedig az is lehet, hogy az exednek akarnak segíteni téged visszaszerezni, és ezzel így, hogy feliratkozgatnak, emlékeztetnek téged őrá. De amúgy szerintem minimum szépnek találnak, hogyha pl kapcsolatot nem is remélnek tőled, de amúgy lehet, hogy remélnek. Csak ugye amíg a baráttal jártál, addig nem lehetett rádrepülni, megközelíthetetlen voltál, mert ugye foglalt, és ezt ők tiszteletben tartották.
2018. jan. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
26%
♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
2018. jan. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kíváncsiak rád, érdekled őket, lehet össze is jönnének veled. Én is bekövethetlek? :D
2018. jan. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!