Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez lenne a kulcs a XXI....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lenne a kulcs a XXI. századi nőhöz?

Figyelt kérdés

Gondolatok egy XXi. századi férfi fejében.


,,Ne légy tipikus jófiú - próbáltam - nem működik

Ne légy tipikus rosszfiú - próbáltam - nem működik


A jófiúsággal tudod mi a baj: Habár a nők vázolnak egy ideát milyen férfit is szeretnének, amit ugye a jófiú testesít meg, de a kiábrándító igazság az, hogy ezt megunják a nők, egyből félreraknak téged, hiszen ez nem vonzó.


Akkor mi a logikus 19 évesen vagy mondjuk 22 évesen? Hát csináld az ellenkezőjét! Légy rosszfiú, szólj be, késs el, légy bunkó és a siker garantált!


Hát nem.. Hiába mondják, hogy a rosszfiú kapós, egyáltalán nem az, hiszen ha egy kedves szavad sincs a nőhöz, szintén megun téged, a stílusodat pedig egyenesen meggyűlöli. Az a frázis, hogy a nőknek olyan rosszfiú kell, aki csak értük jó, nevetséges, nagyon átlátszó, a nők meg annyira nem hülyék, mint amennyire néha nézed őket.


Viszont az úgynevezett ,,kétfenekű doboz stratégia" működhet.


A doboz egyik feneke az, hogyha ismerkedsz, azt sugározod, hogy köszönöm szépen, én baromira jól vagyok, tökéletesen érzem magamat, kiegyensúlyozott vagyok és nincs szükségem senkire mert jobban érzem magam egyedül, hiszen nem kell igazodnom, alkalmazkodnom, szót fogadnom, papucskodnom egy nőnek sem. Magabiztos vagyok, jókedvű, határozott világnézetem van, tudom mit akarok az élettől. Ilyenkor a srácokkal beszélgess ha van csaj a társaságban, ne rajongd körbe egyből mert azzal leírod magad. A csaj úgyis beazonosít mindenkit a fiúk közül és listát készít a fejében másodpercek alatt, hogy ki a legjobb csávó a társaságban. Az pedig az esetek 90%-ában nem az, aki egyből nyomul rá, hiába látod azt, hogy a csaj jól érzi magát.


Ez eddig akár egy őszinte magatartás is lehet részedről, hogy lelkileg 100%-os vagy, határozott, erős és független vagy, de egy idő után kezdj el beszélgetni vele, hogy hogy ha már itt van mit iszik? Itt a ,, hogy ha már itt van " -on legyen a hangsúly mert ez a doboz másik feneke. Lássa a csaj azt, hogy lehet bármilyen gyönyörű és elragadó, te akkor is simán képes vagy elhajtani magadtól a halál faszára és nemet mondani neki, persze nem zárkózol el semmi elől sem, ha úgy alakul. Ez már vonzalmat kelthet, hiszen a nőnek küzdenie kell a figyelmedért és a nő azt szereti a legjobban, ha figyelnek rá. De sokkal édesebb olyantól a figyelem, aki nem mindig figyel, sőt, 60%-ban nem figyel mert más dolga van, mással is épp beszélget vagy bármi.


Tudom, a legszívesebben figyelnéd, meghallgatnád és innád a szavait de pontosan a fentebb lévő magadra aggatott szerep okozza a nőt. Hiszen megfordítod az elvárásrendszert, ő neki kell megfelelni feléd és nem a szokásos, hogy te tepersz.

Ha időközben lemorzsolódik a csaj, ergo nem sikerült megfordítanod az elvárásrendszert, hát magára vessen, lemaradt, van, illetve lesz másik akár fél órán belül, ha éppen bandázol vagy bulizol. Ha pedig komolyabbra fordul a dolog, fokozatosan engedj ki mert ha letámadod, akkor vagy sok leszel neki vagy szintén megun.


Az internetes pszichopataképzőt felejtsd el mert csak a pénzedet szedik azt mondva, hogy segítenek a csajozásban. A siker kulcsa te magad vagy, amit magadból kell kiépítened és szerintem ez simán kivitelezhető.


Érzelmet pedig semmiképp se vigyél bele eleinte. A kulcs közönnyel kevert érdeklődés, amelyik bármelyik pillanatban megszűnhet.

Ez okozza az egyéjszakás p*ncit, semmi más. Persze elsőre nem fog sikerülni, mert ez nem univerzálus recept.


Nem a pénzen van a hangsúly, nem a külsőn hanem a figyelmen. A férfiak a szép nőket szeretik, a nők pedig a figyelem középpontjában, a hatalmas, a fókuszban álló fériakat.



A harmincasok már felnőttek. Nem szorulnak játszadozásokra, láttak és bedőltek sok hazug férfinak ezért majdhogynem a 180 fokos megfelelőjét várják el:

- legyen kedves

- legyen udvarias

- legyen előzékeny

- legyen egyértelmű

- legyen nyílt a házimunkára

- legyen kiszámítható és megbízható (gyermeknevelés)


Felértékelődik számukra az, ha előre engedik őket, kinyitják nekik az ajtót vagy kapnak egy csokor virágot.


Amúgy a fentiek kb fele hazugság mert a nők csak és kizárólag arra vágynak kortól függetlenül, hogy annyit zabálhassanak gátlástalanul össze-vissza amennyit csak lehet anélkül, hogy híznának."



Ti mit gondoltok erről a kérdéskörről?


Előre is köszi!



2018. jan. 14. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
Kérdező, csak keress és bízz abban, hogy találsz valakit, aki szeretni fog téged. És még valami, a pozitív gondolkozás az segít, ha akarod megtanítalak rá, normálisan, türelemmel, meg bárki mást aki ír nekem privátba e-téren. 16/F Írj privátot kérdező, hidd el, tudok segíteni.
2018. jan. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van benne igazság, de az írónak van még hová fejlődnie.
2018. jan. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Jó meglátás, már közelít az "igazsághoz". 16/L
2018. jan. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szépen összefoglaltad, és sok igazság van benne.
2018. jan. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ebből az jött le, hogy az író elkeseredett, mert nem sikerült barátnőt találni, így ideje javában kidolgozott egy stratégiát, amit (nem a 30-as részre vonatkozik) a mai figyeleméhes, egocentrikus tinik képére formált meg. Nincs ezzel semmi gond. Bár pl nálam ez nem működne, mert bár fura, inkább az a viselkedés nyer, amit a harmicas nőkre "tervezett".

Próbálkozhatsz ezzel a módszerrel. Biztosan akad lány, aki rákap, de ha normális kapcsolatot akarsz, akkor ne játszd meg magad. Sem az elején, sem a közepén, sem a végén. Nincs értelme, nekem erről ez a véleményem.

Meg aztán, egy kapcsolat mondjuk a bizalomról szól. Ha egy teljesen más embert ismersz meg, olyat amire vágysz (például egy kiéhezett csitri a flegma, bunkó, elfoglalt nagymenőre), aztán végül kiderül hogy az igazi énje teljesen más (mondjuk egy figyelmes, édes, unatkozó stréber fiú), akkor lehet pont ezért lesz vége a kapcsolatnak. Hazugsággal indított. És gondolom ha erre vágysz, akkor nem akarnád magad megjátszani a hét minden napján, 24 órában.

Na más tészta ha egyéjszakás pinire vágysz, akkor aggasd csak magadra a bunkó szerepét. Nyald fel a hajad, és vegyél fel olyan szűk gatyát, hogy ami a nadrágodban van nem jut levegőhöz. Fellélegzel majd, amikor lekerül rólad.

Akármi is lesz, csak add önmagad. Ha valaki nem fogad el olyannak, akkor az már nem a te hibád.

16/L

2018. jan. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 reka060 válasza:
Nem rossz meglátás...nekem a tipikus rosszfiúk jönnek be, de a velem van akkor legyen benne kedvesség, jóság. Az ártatlan jófiúk unalmasak és tényleg nem nyerők.
2018. jan. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!