Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti mit szólnátok ha ismernétek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok ha ismernétek/látnátok egy 15 éves lányt és egy 21 éves fiút együtt?

Figyelt kérdés
Ha ti lennétek ilyen helyzetben belemennétek a kapcsolatba?

2018. jan. 19. 14:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%

Azt, hogy a fiú nagyon meg akarta rakni a lányt és sikerült neki.

Szerinted miért van az, hogy egy 21 éves lány nem kezd egy 15 éves fiúval, fordítva viszont simán?

Mert a 21 éves lánynak nem kell egy gyerek, de egy 21 éves fiúnak igen. Találd ki, mire...

2018. jan. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
11%
Semmi extra jelentősége nincs. Ha szeretném az illetőt és ő is engem, akkor igen, bele mennék.
2018. jan. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
17%

Őszintén.. Nekem tetszik egy 20-21 éves fiú, és én 16 vagyok. Eleinte nagyon elítéltem magam amiért ez egyáltalán megfordult a fejemben.. de a koromhoz képest érettebbnek érzem magam, ezért nem hinném hogy nagy különbség lenne gondolkodásban, talán ő kicsit tapasztaltabb, dehát... az idő mindent megold:)

Szóval én belemennék, es nem ítélnék el senkit ha ezt látnám. Ha a lány is érett hozzá.

2018. jan. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%

ELSŐNEK nagyon igaza van.

Én srác vagyok, nekem most töltötte be a húgom a 15-öt. Én 22 éves vagyok. Nagyon rossz lenne ha a húgomat aki szinte még gyerek egy korom beli felnőtt emberrel látnám együtt. Mire másra kellenne neki ha nem szexre? Eleve nem egészséges ha egy 20 éves ember nála jóval fiatalabb lánnyal szeretne kapcsolatot. Ott nagyok a gondok. Ez a kor kül nem számítana ha monjuk a csaj már 25 lenne. érted nem? Én egy 15 éves lánytól semmit nem akarnék! Persze sok szép csinos van, de ne már..komolyan egy "kislánnyal" ? Ez szörnyű


F

2018. jan. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék bele
2018. jan. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
61%
A mai világban annyira jelentősség3t vesztette az, hogy ki hány éves, hagy nemítélném el. Nem feltétlen rosszak a fiú szándékai, és egy lány is lehet érettebb a koránál, vágyhat egy komolyabb kapcsolatra. De persze az is lehet,hogy tényleg csak a sexre kell neki. Szóval én nem ítélném el, amíg nem tudnám mi van a háttérben.
2018. jan. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Az ő dolguk
2018. jan. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
61%

Én 14 éves vagyok, nekem is van, hogy megnézek 20-22 éves fiút, mert jól néz ki, és engem is megnéznek, de nem gondolok bele semmi többet.

Nagyon nem egészséges ebben a korban egy nagy korkülönbséggel rendelkező kapcsolat, szegény lány naív, nem lát a rózsaszín ködtől, a fiú meg seperc alatt kihasználja szépen majd ha megúnja, dobja. A lány meg mire feleszmél hülyét csinált magából és egy életre (lehet, túlzás) megutálja a férfiakat, ha nem is, rettentően bizalmatlan és előítéletes lesz.

SZERINTEM

2018. jan. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
66%
Én 16 éves voltam, amikor megismerkedtem a barátommal, akivel már öt éve együtt vagyunk. Ő akkor 24!!! éves volt. Úgy gondolom, hogy nem a kor számít, ha valaki csak "azt" akarja, lehet bármilyen idős...Ugyanakkor szerintem egy idősebb fiú már komolyabban gondolkodik :)
2018. febr. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
63%

#9: Attól, hogy te megtetted, még nem lesz normális a dolog... 😉

Ha egy felnőtt férfinek egy kislányra van igénye,ott gondok vannak

2018. febr. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!