Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti nem haragudnátok meg ezért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem haragudnátok meg ezért a barátnőtökre? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

A csajomnak van/volt egy "legjobb barátja" aki régen rámozdult, perverz képeket küldözgetett neki, lemondta (pl. ba lfasz, idi óta), arra akarta rávenni, hogy kimenjenek stb.

Kb fél éven keresztül írogattak, de megtiltottam neki, mert már az agyamra ment a srác, idegesített, hogy ellenem akarta fordítani és lemondja mindennek a barátnőmet. Úgy volt, hogy tegnap találkozunk, erre fel felhív, hogy később jön, mert pizzázik a BARÁTNŐJÉVEL. Ami az igazság, az az, hogy a barátnőjével volt ÉS ezzel a sráccal. Elvileg nem történt semmi kettőjük között, de most így őszintén, ti nem borultatok volna ki? Vagy mit tettetek volna a helyemben?

Egyébként én sem értem, hogy miért mondja le, ha rá akart mozdulni, vagy hogy miért akar ennyire barátkozni vele a barátnőm. Idáig szerintem máson nem is vitáztunk a barátnőmmel, csak a srác miatt, mindig hisztizett utána, pedig ő is megtiltotta, hogy írjak pár barátnőmmel, féltékenységből, vagy szimplán azért, mert ő utálta a csajt. Vélemények?

(7 hónapja vagyunk együtt)



2017. márc. 18. 16:19
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Lehet hogy nem is tudta hogy ott lesz a srác az is lehet hogy kibékültek vagy hogy békülés miatt volt maga a kajálás és a barátnője mint békítő volt ott. Nem értem hogy miért akadsz ki ilyenen. Örülj neki hogy a barátnőd nem szeret haragba lenni senkivel. Gondolom azért nem mondta mert erre a reakcióra nem volt kíváncsi.
2017. márc. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
0 bizalommal nem lesz túl életképes a kapcsolat. Ha nem tiltogatod, akkor bizonyára nem hazudott volna a srácról.
2017. márc. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
En is kiakadtam volna.. Szerintem ez nem helyes.. 15/f
2017. márc. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

" de megtiltottam neki, mert már az agyamra ment a srác,"

Ki vagy te,hogy megtilts dolgokat? Egy kapcsolatban nem parancsol és tilt meg senkinek senki semmit.

És ő? Ő se tilthat meg semmit. Azért, mert a barátaid közt vannak lányok, jogod van velük tartani a kapcsolatot.

Esetleg megkéred rá,hogy ne tartsa vele a kapcsolatot, mert téged zavar. Engem is zavarna egy ilyen, fogalmam sincs, miért tart igényt egy ilyen semmirekellő srác társaságára, mint az a fiú.

ÉS a barátnőd tudta,hogy ott lesz a srác? Érdemes rákérdezned. Ha tudta, akkor igen, haragudnék, mert nem akarnék a partneremmel olyat tenni, ami bántja és ráadásul meg is beszéltük.


Mi ez a féltékenység? Ki nem bízik kiben? Ha nem bíztok egymásban, felesleges a kapcsolat. A kapcsolat alapja a bizalom. Mint egy háznak a saját alapja. Alap nélkül szétreped és összedől. Ti laknátok egy olyan házba, ami idő kérdése és rátok omlik?

Vagy magatokban nem bíztok?

2017. márc. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
Egy kis segítség: ha kiraksz 2 kamu kérdést egy sztoriról, 2 személy szemszögéből legalább arra figyelj, hogy a ne legyenek ugyanazok a helyesírási hibák, tanuld meg használni az igekötőket...
2017. márc. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat...

4. a csajban bízok, csak a srácban nem...

Egyébként utolsót nem értem, milyen kamu sztorit? Csak ezt az egy kérdést írtam ki, viszont barátnőm kiírta a sztorit az ő szemszögéből is, amiből a részletek nagy részét kihagyta, azért kiírtam én is. Sajnálom a helyesírási hibákat, felvidéki vagyok és szlovák iskolába írattak be a szüleim. Magamtól kellett megtanulnom a helyesírást. Mi az egyébként amit rosszul írtam?

2017. márc. 18. 18:45
 7/8 A kérdező kommentje:
ezért*
2017. márc. 18. 18:46
 8/8 anonim ***** válasza:
73%

Szétverném a gyerek fejét a lánynak meg ultimátumot adnék hogy vagy elfogadja a játékszabályokat vagy viszlát..

Nem vagyok egy madár balek akit félre vezethetnek a csak barátok vagyunk szöveggel

2017. márc. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!