Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utasított el, ha tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utasított el, ha tetszem neki? Talán túl korai neki?

Figyelt kérdés
14 éves a fiú, és elég jóban vagyunk. Nemrég rájött, hogy tetszik nekem. Azt mondta, hogy én is tetszem neki, de fél egy párkapcsolattól. Ez azt jelenti, hogy későn érő? Vagy a fiúk hogy érnek? Mert a múltkor kérdeztem, azt mondta, nem érzi magát késznek arra, hogy legyen barátnője. Tehát lehet ebből valami, csak később? Amúgy elég félénk, visszahúzódó srác, akinek szinte csak lánybarátai vannak. Testileg is egy kicsit fejletlen, például az átlagnál alacsonyabb. Mit gondoltak, érdemes rá várni?
2013. szept. 5. 21:12
 1/8 Kócos boszorkány ***** válasza:
100%

Későn érő?

14 évesen?


Na ne nevettess már!

2013. szept. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy meleg.
2013. szept. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

14 évesen ez szerintem normális, főleg ha visszahúzódó személyiség is. Nem biztos, hogy ennyi évesen késznek érzi magát, de az is lehet, hogy csak veled nem. Ennyiből nem tudom leszűrni.

Azt, hogy megéri-e rá várni pedig neked kell eldöntened.

2013. szept. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Sajnos, az hogy meleg, nekem is megfordult már a fejemben... :( Néhányszor elég furcsa dolgokat csinál. Azt hogy érted, hogy velem nem?

Első, ezt hogy érted?

Egyébként köszönöm a gyors válaszokat!:)

2013. szept. 5. 21:17
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen még majdhogy nem kiskatonákkal játszottam.
2013. szept. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Kócos boszorkány ***** válasza:
Kedves 5-ös! A mai 14 éves lányok pedig már nagy katonákkal játszanak és nem éppen azt, amit te anno játszottál a kiskatonákkal. :-(
2013. szept. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyébként egy hónap, és 15 éves lesz. Én meg 16 :D
2013. szept. 5. 21:28
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem, ne értsétek félre, nem vagyok olyan. Ő az első fiú, akibe szerelmes vagyok, és nagyon-nagyon tetszik a külseje meg a belseje is :)
2013. szept. 5. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!