Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő lehet az igazi?

Figyelt kérdés
Jó ideig beszéltem egy sráccal (legyen ő A), aztán én elfordultam tőle mert nem tudtam tovább rá várni, aztán pár hónapig nem beszéltünk. Mikor legközelebb rám írt akkor már más sráccal (ő B) voltam, hónapokig ment a veszekedés, és megint egy jó ideje nem beszélünk (A-val), és még most is együtt vagyok B-vel de már alig táplálok érzéseket iránta, sőt már egyáltalán nem, amiből szakítás is lesz. "A" folyton a fejemben jár, minden nap rá gondolok amióta nem beszélünk, vele álmodok, a suliban is van egy srác aki külsőre annyira hasonlít A-ra (belsőre nem) és mindig mikor látom a hasonmását összeszorul a szívem, sírni tudnék a suli közepén :( nagyon fáj hogy nem lehetünk együtt (A-val) külső tényezők hatására nem lehetünk együtt, nagyon szerettük egymást, csak a veszekedések miatt eltávolodtunk...
2018. jan. 27. 12:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj vele, legyetek együtt :)

Ennyi :)


------------------------------------------

Batkekszet kérek erte!

2018. jan. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szakíts B-vel minél hamarabb, mert neki is és neked is jobb lesz úgy. A-val pedig legyetek együtt, ha szeretitek egymást:)
2018. jan. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!