Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti elmondanátok Neki? Lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmondanátok Neki? Lányok Ti melyiknek örülnétek jobban? Hogyan reagálnátok, ha megtudnátok?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy nemsokára kirándulni megyek és a barátnőm nem tud velem jönni. Viszont a kiránduláson lesz ott egy lány, aki a család barátja és már egyszer lefeküdtem vele. Az igaz, hogy azóta számtalanszor találkoztunk már és megbeszéltük, hogy nem jelentett semmit. Félek attól, hogy ha elmegyek és távollétemben, esetleg utána kiderülne, akkor a barátnőm nagyon megharagudna. (érvelhetnék avval is, hogy eddig is ismertem mégsem feküdtünk le többször és nekem csak a Barátnőm kell) 22F

2018. jan. 27. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Beszéld meg vele.

Hogy te őszinte akarsz lenni vele. És nem akarod hogy titkod legyen előtte .

Beszéld meg vele.


De te ismered őt, te tudod mit fog reagálni :)

2018. jan. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minden féleképpen az a jó ha őszínte leszel vele. Lehet hogy bántani fogja és el se akar majd engedni de szerintem ha biztosítod arról hogy te csak őt szereted és rá se nézel a másik csajra akkor valahogy csak megbarátkozik a helyzettel, viszont ha nem szolsz neki róla és utána kiderűl, akkor már nehezebb lesz neki azt beadni hogy most nem történt semmi.
2018. jan. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

22 évesen Tini párkapcsolatok!!..grat...

Inkább nőlj fel!

Még nem hagyott "barÁtnőd"?

2018. aug. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!