Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nagyon össze vagyok zavarodva...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon össze vagyok zavarodva szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy van barátom másfél éve és nagyon szeretjük egymást és nagyon jól megvagyunk és abszolút el tudom vele képzelni az életem majd. De néha úgy érzem h hiányzik h kötetlenül flörtöljek, kipróbáljak mást mással, szóval h éljek. Nem akarok szakítani se megcsalni, nyílván és már beszéltünk erről de ő más és neki nem hiányzik ez. Nagyon tanácstalan vagyok és rosszul is érzem magam emiatt :/

17/L barátom 18


2018. jan. 28. 12:47
 1/5 Modeler ***** válasza:
100%

Szia.

Nagyjából megválaszoltad a kérdésedet magadnak, ha kicsit olvasol a saját soraid közt. Feltételezem őszinte mondatokat írtál:

"Nem akarok szakítani se megcsalni..."


Nem is kell. Szerinted mással mi lett volna? Ugyanitt kötnél ki. Ha szereted a párodat, akkor belőle hozz ki többet ne másnál keresd a kalandokat.

2018. jan. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy másikkal azért akarsz flörtölni, hogy valaki veled tegye?

Lehet ki halt a romantika, és nem érzed hogy a párod éreztetné veled hogy mennyire értékes vagy

2018. jan. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Itt a baj már nem kicsi
2018. jan. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát flörtölj akkor mással vele meg szakits.


De elmondom őszintén, hogy ezt az egészet nagyon hamar megfogod unni, mert utána meg ő fog hiányozni.


élni akarsz,dugni a disco wc-kben, össze-vissza vagy igazából te tudod mit is.



De nagyon-nagyon megfogod bánni ezt....és ha ezen az úton haladsz akkor az lesz a baj, hogy valahogy akarsz majd találni egy normális kapcsolatot mint most ez, de nem fog menni. Mert közben te is megváltozol majd és egyre nehezebb lesz...


Viszont te tudod, mindent ki kell próbálni egyszer én csak szóltam.


Az első barátnőmet ott hagytam, azóta volt kb 15 de még mindig az elsőt sirom vissza.


És ha meglátok egy olyan lányt mint te azt csak max megdugni tudom, de az a helyzet hogy ezzel a többi férfi is igyvan szerintem ezt beszéljétek meg kicsit jobban.

2018. jan. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Miután érettségiztem, szakítottam a barátommal (akkor voltunk együtt 3 éve), mert én is ugyanezt hittem, mint most te. Nem akartam összefeküdni senkivel, csak szabad akartam lenni és féltem, hogy a "legszebb éveim" elmennek mellettem úgy, hogy még nem próbáltam ki egy csomó mindent egyedül.

Mondanom sem kell, bírtam kb fél évig, aztán újra felkerestem és kibékültünk. Én az égvilágon semmit nem valósítottam meg abból, amit akartam, ő viszont nagy nőcsábász lett, amit nyilván nem róhattam fel neki (ettől függetlenül nagyon zavart). Ennek már négy éve, és habár még mindig együtt vagyunk, nagyon szívesen visszacsinálnám az egészet, ha tehetném.

Szerintem mérlegelj, hogy hosszú távon tényleg megéri-e, és ha tényleg megjátszod (amivel egyébként semmi baj nincs) tényleg valóra váltod-e a terveidet, vagy egyből megbánod és visszaszaladsz hozzá (ha még megteheted).

2018. jan. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!