Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egyéjszakás kaland után...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyéjszakás kaland után szerelmes lettem a lányba. Érdemes lenne összejönnünk? 17F és 16L

Figyelt kérdés
Egy szórakozóhelyen láttam meg és már akkor elhatároztam, hogy ő lesz a "préda". Elbeszélgettünk volt egy kis ital aztán felvitt magához. Az együttlét után már indultam is volna haza, de vmiért nem akartam. Olyan jó volt a lánnyal így inkább maradtam éjszakára is. Elmondta a terveit egyetem meg stb. és tetszett, hogy nem egy olyan lány aki naponta vki mással akar lenni hanem egy céltudatos és ráadásul okos is, mert másnap kiderítetem egy haverommal aki az osztálytársa és ő is azt mondta, hogy kitűnő tanuló. Olyan jó volt vele összebújni az ágyban. Egyébként csak azért akartam volna alkalmit, mert elhagyott a barátnőm akivel már 3 éve együtt voltunk és a sex hiány már annyira megviselt, hogy nem bírtam tovább. Volt rajtam óvszer így a betegségektől vagy gyerektől nem kell tartani.
2017. dec. 29. 10:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen a jó tanulók gyengéje... :D
2017. dec. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%

"tetszett, hogy nem egy olyan lány aki naponta vki mással akar lenni hanem egy céltudatos"


Perszee, pont az ilyen, céltudatos, hűséges lányok szoktak egy kis beszélgetés és ital után felvinni magukhoz ismeretlen srácokat. :D

2017. dec. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Az italozás máshogy értettem. Én letoltam 2 felest ő meg éppen, hogy belekortyolt a sajátjába. A beszélgetés meg olyan 4 órás volt, mert indulás előtt lecsekkoltam a telóm, hogy meg van e és 1:26 mutatott. De utána jártam és az összes ismerőse azt mondta, hogy már nagyon akar egy barátot, mert a suliban az összes lány az osztályában ezzel szekálja már rég óta. Valószínüleg ezzel akart megfogni és lám sikerült is.
2017. dec. 29. 11:07
 4/18 anonim ***** válasza:
63%
Miert ne lenne erdemes? Menjetek randizni, es majd meglatjatok :)
2017. dec. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
71%

Az első volt neked?

Ugyanígy buliban téged is bármikor lefog cserélni. Szóval hajrá!

2017. dec. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy lekoptatna. Amióta bejelölt facen egész nap csak ír, hogy milyen jó lenne már találkozni. Ha nem érdekelném akkor már rég közölte volna, hogy csak ennyit akart és kész.
2017. dec. 29. 15:49
 7/18 anonim válasza:
69%
Szerintem inkább az az undorító, hogy a fiúknál teljesen elfogadott, sőt menőnek számít, ha valaki minden buli végén mással bújik ágyba, ha pedig egy lány lefekszik egy fiúval akit csak pár órája ismer, azon mindenki föl van háborodva... a lányok is szeretnek szexelni, bocsi! És miért ne tehetnék meg? Szerintem mindenki csinálja nyugodtan ami neki jó, amíg ezzel senkinek nem árt... szerintem semmi okunk és semmi jogunk sincs elítélni a lányt! O.o és amúgy ez milyen kérdés, te? :D ha tetszetek egymásnak, akkor egyértelműen hívd el randizni >< én is egy egyéjszakás kaland során ismertem meg a barátomat egy hét híján pont egy éve :)) és bár így ismerkedtünk meg, teljesen megbízunk egymásban, soha még csak fel se merült hogy valamelyikünk megcsalná a másikat! Szóval hajrá, én szurkolok ;)
2017. dec. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
15%
#9: Te is ugyanolyan gáz vagy, érthető, hogy véded. :)
2017. dec. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
56%
Én nem ítélek el senkit, viszont az "ő nem olyan, mint a többi lány, aki minden héten mással fekszik le", az nálam is picit kiverte a biztosítékot. Ha nem olyan lett volna, akkor nem hív fel magához, vagy ha fel is hív, nem fekszik le veled elsőre. De mondom, a ti dolgotok, sok szerencsét a lánnyal:)
2017. dec. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Holnap lehívom sétálni, hogy megbeszéljünk mindent. A lány nem bulizós, mert a szülei sose engedik le. De most hogy nem voltak otthon le tudott menni. A bíztató kommenteket köszönöm. Viszont akinek nem tetszik annak el lehet húzni a f*****. Nem vagyok olyanokra kíváncsi akik ilyeneket írnak pl.: ez undorító.
2017. dec. 29. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!