Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Többször is megcsaltam a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többször is megcsaltam a barátom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tehát... Őszintén szólva mindent tudok, tehát felesleges kioktatásra, gerinctelenezésre,és hasonlókra nem igazán van szükség, köszi. Nem egyszeri alkalom volt, azt éreztem hogy talán szerelmes vagyok a másik a srácba. Többen is tudnak róla és ez a barátom fülébe is jutott... tudom ha elhinné nem lenne már itt és azonnal elhagyna ha elmondanám neki. Nagyon szeretem, csak az elmúlt fél év rosszul sült el, és meginogtam. De már biztos vagyok mindenben, de nagyon félek hogy kiderül. Meggyűlölne ha megtudná, de így felemészt a lelkiismeretem 4 hete minden nap 38 fokos lázam van, és 10 kilót dobtam le... mit tegyek hogy rendbehozzam a dolgokat magamban, és vele is?

2018. febr. 4. 14:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak influenzás vagy es nem tudsz enni ?
2018. febr. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki. Lehet, hogy szakítani fog, de ha nem vallod be neki, akkor végig nyugtalan leszel, meg amúgyis, úgy fair ha tudja.
2018. febr. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
pasiként kidobnálak, mert aki egyszer eljátsza az lehetne alkohol drog stb, de te többször tudtoddal csináltad így repülnél első miatt is hiszen ki egyszer megtette még meg is fogja
2018. febr. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha azt szeretnéd hogy tiszta legyen a lelki ismereted akkor elmondod és szakítasz vele. Azt is elmondod hogy ő nem ezt érdemli tőled, és nálad jobbat érdemelne. Az hogy miért érdemelne jobbat nálad, te magad is megtudnád válaszolni.


Saját magad érdekében tennéd jól ha te elmondanád, mert úgy is kifog derülni, csak idő kérdése és addigra te idegileg is simán kikészülhetsz.

2018. febr. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ostoba vagy és aljas ha maradnál ,többször megtetted ezt teszed továbbra is . De semmit se mondj el , minek meg bajt eredményez . Külön mentek és mindenkinek jobb . Az pedig nevetséges hogy a csajoknál a szerelem egyenlő a szétterpesztéssel ...
2018. febr. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha félrebactál, akkor nem szereted, pont.

Azt szereted, hogy ő szeret téged.

2018. febr. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

ha massal fekszel le miert mondasz olyat hogy szereted

miert feküdtél le a masik emberrel mi volt az oka?

2018. febr. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem feküdtem le senkivel,komolyabb testi kontakt egyáltalán nem volt.
2018. febr. 7. 22:59
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Folyamatos lelkiismeret-furdalásod lenne, hogy bolondítod őt. Mert már megjött a bűntudat az életedbe. Eddig bírtad. Visszacsinálni nem tudod; de szerintem szakíts, mert nem szereted a párodat.
2018. febr. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
*Ha már most hiányzik nála valami, neked belőle, akkor engedd őt el, engedd őt útjára; téged sem fog emészteni tovább a bűntudat; meg ő is mehet, esélyt kaphat a boldogságra egy olyan valakivel, aki tényleg szereti és nem tenné ezt vele se a háta mögött, se az orra előtt.
2018. febr. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!