Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nem akar találkozni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar találkozni velem a barátnőm?

Figyelt kérdés

Még nem soha nem találkoztam vele szombati vagy vasárnapi napom miért lehet ez? Túl sok a véletlen, mindig közbejött valami.

És hétköznap is max csak 3 órat látom.

Miért lehet ez?



2018. febr. 4. 12:00
 1/3 anonim ***** válasza:
78%

Kérdezted már meg tőle?

Annyira bírom hogy az emberek kiírnak ide hasonló kaliberű kérdéseket de közben az nem jut eszükbe hogy kommunikáljanak a másik féllel. Mi nem láthatunk bele egy teljesen ismeretlen ember fejébe.

Lehet hogy sokat kell tanulnia,elfoglalt ,a barátaival van ,a családjával van,vagy veled van valami baja.

De ezeken kívül még millió egy oka lehet.

Kérdezd meg tőle.

2018. febr. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen kerdeztem tőle ma rosszul van, a múlt héten nem aludt egész éjjel, az előtt köszönteni volt , stb. Ez igy meg 3 hónapja
2018. febr. 4. 12:34
 3/3 anonim válasza:

Ha ez igy megy 3 hónapja ahogy leirtad akkor szerintem simán le akar koptatni..... 3 hónapja ez megy? mindig valami olcsó félrebeszéllés?:D Simán le akar koptatni. mondom ezt úgy hogy 32 vagyok van tapasztalatom a nőkkel.

Sok sikert.Ha valami van irj privátot.

2018. febr. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!