Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha beszéltél volna egy sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha beszéltél volna egy sráccal a bnőd nevében ismerkedés céljábol, és ezt elmondod a pasidnak, aki ebből levonja, hogy te pasizol és ki akar dobni, akkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Bármit írok sms-t, csak fújja a magáét, hogy ismerkedek, pasizok, szakítsunk

személyesen nem tudunk találkozni, mert kint dolgozik

nem lát a dühtől

és a vicces az egészben: hogy NEM PASIZTAM

egy kapcsolatban sem lehet őszintének lenni?


2010. aug. 27. 16:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Fail
2010. aug. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Foorty ***** válasza:

"ismerkedés céljábol"


Hát sztem a pasidnak igaza van, de én féltékeny típus vagyok.

2010. aug. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

ő is féltékeny típus sajnos

szóval fogadjam el, hogy ártatlanul vagyok kidobva?

nekem ő a mindenem, nagyon szeretem

semmit nem tehetek?

2010. aug. 27. 16:23
 4/15 A kérdező kommentje:

kezdem azt hinni, a legjobb lett volna nem elmondani...

én a hülye őszinte

2010. aug. 27. 16:25
 5/15 Foorty ***** válasza:
Hát végülis pasiztál, noha nem a szó szoros értelmében, de akkor is megtetted. Amúgy ha ő is szeret akkor durcizik egy kicsit és megbocsájt (legalábbis én ezt szoktam).
2010. aug. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Szakítanék.

Excsajom még azt is felhánytorgatta, hogy csaj ismerőseimmel - köztük egyik legjobb barátommal, akit egy évtizede ismerek - msn-ezek. Beteges féltékenység, a féltékenység meg a kapcsoaltok gyilkosa. Fájt, de azt mondtam, inkább vége.

Egyébként gondolom, ő ettől még nyugodtan beszélget más csajokkal, csak az nem tetszik neki, hogy neked is vannak fiú ismerőseid.

2010. aug. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Figyelj! Gondolkodj már! Azért akar kidobni, amit meg sem tettél, és Te még ezek után azért kepesztesz, hogy ne tegye meg?

Jó, a Te dolgod... de lefogadnám, egy normális pasiért te sem navajognál ennyit. De csak könyörögd vissza magad, aztán amikor már a boltba se mehetsz át, mert pasi a boltos, majd ne sírj emiatt.

2010. aug. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

honnan tudjátok, hogy nekem ebben a kapcs-ban semmit nem szabad, de ő tele van csaj ismerősökkel?

én ezt próbálom elfogadni

mert szeretem

2010. aug. 27. 16:31
 9/15 anonim ***** válasza:
Akkor fogaídd el, légy vele boldog, ha neked az kell, hogy még azt is megszabja, kihez szólhatsz, hát legyen. Maradj vele, a rendes pasik legalább megmaradnak a többi csajnak. ;)
2010. aug. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

egyenlőre ő nem akar velem maradni....

dühös és ennyit lát

2010. aug. 27. 16:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!