Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nagyon félek hogy meglátja a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon félek hogy meglátja a barátom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én 15éves vagyok a barátom 17.

4hónapja hogy együtt vagyunk és eddig minden rendben volt.

Van rólam egy elég ciki videó.

3-4 éve csináltam. Az osztály társaim látták akkoriban és folyamatosan azzal cikiztek. Először nem vettem komolyan én is nevettem rajta de utána nagyon eldurvúlt a helyzet. Ha végig mentem egy folyosón egyből ócsárolt mindenki.. Annyira depressziós lettem emiatt hogy minden egyes nap sírtam és vágdostam magam. Nagyon megbántam. Aztán 7es lettem. Már annyira nem cikiztek vele de néha akivel volt nézeteltérésem felhozta. 8kos koromra már egyátalán nem beszéltek róla de ha valaki megejtett róla pár szót, nem érdekelt egyátalán. Most 9kes vagyok és a mosani osztályom is tud erről a videóról de hál’ istennek nem kötnek bele. Viszont van egy csaj aki nagyon utál és én is őt. Nagyon félek mert a barátom tesójával beszélget és rettegeg attól hogy megmutatja a tesójának aztán ő 100% hogy a barátomnak. Eléggé égne a pofám előtte, rettegek hogy másképp fog rám tekinteni, esetleg szakít velem,abba pedig belehalnék mert szeretem nagyon. :(

Félre értés ne essék! Nem 18+as videóról van szó.


2018. febr. 8. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha szeret nem ėrdekli. Mindenki csinált már olyat amire nem büszke.
2018. febr. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hozzá teszem a videót már nem tudom letörölni mert több ember megosztotta.
2018. febr. 8. 12:17
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy olyan borzalmas lenne a videó, hogy szakítson veled. Mit tudtál te csinálni abban, hogy ezt gondolod? Amúgy is, régen volt nem? Azóta egy teljesen más ember vagy, megváltoztál, nem csinálnál ilyesmit. Szerintem mutasd meg neki, és mond el, hogy nagyon félsz, hogy e miatt nem fogad el, de ez már rég volt, és jobban szeretted volna ha tőled lássam, minthogy mástól. Biztos vagyok benne, hogy meg fogja érteni:)
2018. febr. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Milyen videóról van szó?
2018. febr. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
tulajdonképpen, ha te nem mentél bele a videóba, akkor tehetsz rendőrségi feljelentést
2018. febr. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előzd meg a dolgokat, te mutasd meg neki és mondd el, hogy az akkor volt, de már nem olyan vagy és megváltoztál és nagyon cikinek érzed ezt.
2018. febr. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!