Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak, ha a barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a barátom erről hazudott?

Figyelt kérdés

A barátom ma veszekedés után közölte velem, hogy az összes ismerősének bekamuzta, hogy volt már csaja aki majdnem meg is fektetett, de rájuk nyitottak. Erre közölte velem hogy én vagyok az első csaja és az első szex az életében és csak jól tudott mindenkinek hazudni.

Ezzel nem az a bajom, hogy nem volt még barátnője, hanem hogy mindenkinek hazudott, és ha erről hazudott akkor nem tudom megbízhatok-e benne annyira, hogy másban nem fog.

Szerintetek mit csináljak?

16/l 16/f



2018. febr. 5. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát , hagyd ott ha nem tudsz bízni benne .

Bár szerintem még kicsit idióta a srác, tudod , ilyenkor még menő hogy ahh , meghúzott egy csajt ...

Nehogy te is csak egy csaj legyél :/

2018. febr. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 SIDLER22 ***** válasza:
100%
Támogatom az előzőt!
2018. febr. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

A fiúk hülye szokása ebben a korban, hogy "menők" legyenek a többi haverjának azt mondani, hogy megvolt, vagy majdnem megvolt.

Én a helyedben örülnék, hogy veled őszinte, és elmondta az igazat. Lényegtelen mit mondott a haverjainak, az a fontos, hogy veled mennyire türelmes.

2018. febr. 6. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. febr. 6. 13:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Kb arra kellesz neki, hogy mutogathasson, hogy "ezt dugom"
2018. febr. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!