Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek mit tegyek? 16...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? 16 éves lány Anyukája vagyok Megengedjem, hogy találkozzanak? Cigány fiúba szerelmes.

Figyelt kérdés
Ami nem lenne gond, DE Az egész családom ellenzi. Én elváltként egyedül nevelem. De a volt férjem, volt Anyósom is, Anyám is,mindenki ellenünk van. Mi vidéken élünk, a Fiú pesti. Hétvégén szeretnének találkozni. Számít ez , hogy ki milyen származású? Nem a szüleivel él, hanem a Nagymamája neveli Őt. Amúgy gimnáziumba jár. Kisebb testvérei állami gondozásban vannak.
2018. febr. 8. 20:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%

Ha nem engeded meg neki még inkább akarja. Maximum tarts vele egy bizalmas beszélgetést arról, mit szabad és mit nem.

Ha nem engeded el szerintem úgy fogja érezni hogy nem bízol se benne se a fiúban.

Ha rendesen felnevelted akkor nem fog összeállni olyan durva arcokkal, ha meg nem vagy bizos ebben akkor veled és a neveléssel van baj.

Már 16 éves.

Ne legyél rasszista.


Esetleg az is segít ha beszélsz azzal aki neveli a fiút bár ebből nem lehet 100%os következtetést levonni.

2018. febr. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%

1. Ne a származása, hanem a viselkedése alapján ítéld meg!

2. Ne legyen szempont, hogy a többi családtag mit gondol, amikor még csak nem is a saját, hanem a lányod életéről van szó, nem lenne igazságos vele szemben.

3. A tiltással rákényszerítenéd, hogy hazudjon, vagy kijátsszon téged és megromlana a kapcsolatotok, de ő valószínűleg ugyanúgy járna a fiúval, csak te maradnál ki a gyereked életéből, ami szerintem nagyobb gond.

2018. febr. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
46%

Tiltással semmire nem mész.

Megelőzni kellett volna. Nem nehéz bele nevelni valakibe,hogy ne a kisebbséggel álljon össze...

2018. febr. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
37%

Egyébként vidék és Pest között van akkora távolság,hogy meg lehessen akadályozni. Nem két utcára lakik a fiú,hogy gyorsan felszökik hozzá.

Egyébként mindenre van megoldás. Iskolába hozni-vinni, barátnőkhöz hozni-vinni kocsival, esély sincs megszökni. Előre szólok, ezzel nem értek egyet, de kvára idegesít, mikor valaki azt mondja, nincs mit tenni. De van. Leírtam.

2018. febr. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én is úgy gondolom, ahogy írtátok. Én elfogadó vagyok. És Az embert nézem,nem azt hogy milyen a bőrszíne. Bízom a lányomban, és a fiúban is, akivel már Facebook ismerősök is lettünk. Szerintem jól döntöttem, csak az fáj, hogy az egész családom rasszista és ellenünk van. Remélem majd a jövő engem igazol.
2018. febr. 8. 21:07
 6/15 A kérdező kommentje:
1-es, 2-esnek írtam ezt a választ.
2018. febr. 8. 21:10
 7/15 anonim ***** válasza:
#4 Igen, elmehetünk ebbe az irányba is, de akkor már ott van az is, hogy aki nagyon meg akar szökni, az meg tud szökni így is, a családi otthon nem egy börtön. Igazán kár volt ebbe belekötni, mert a gyereknek ez a módszer rengeteget ártana, szóval még rosszabb opció. Nem kell a kákán is csomót keresni.
2018. febr. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50%
#5: Ne aggódj, a cigányok legalább olyan rasszisták, mint a magyarok. Nyilván nekik is az a szívük vágya,hogy a nagy családi összejöveteleken egy fehér lány világítson köztük.
2018. febr. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
11%

"A kisebb testvérei állami gondozásban vannak."


Tipikus cigány...

2018. febr. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
77%

Szia!

A lányoddal egy idős vagyok, szintén lány.

Bennem is van egy nagyon kevés cigány vér, de egyáltalán nem látni rajtam. Nekem is van barátom, magyar származású, és féltem elmondani neki hogy van bennem, mert tartottam attól, hogy a családjának nem fog tetszeni. Aztán amikor meglátta anyukámat, persze rájött a dologra, és elmondta hogy hülye voltam, hogy nem mondtam el, mert egyáltalán nincs jelentősége annak, ha valaki cigány származású! :) Attól hogy valaki cigány, lehet igényes, rendes, művelt és okos, illetve egy magyar ember is lophat, csalhat, hazudhat és lehet igénytelen. Ez mind származástól független, ezt kellene megértetni a családoddal.

Semmi baj nincs azzal hogy roma, ha rendes és tisztelet tudó. Ne tiltsátok el a lányodat tőle, mert azzal csak rosszabbat csináltok, mert lázadni fog, és ugyan úgy találkozgatni fognak, csak titokban. Szerintem az jobb, ha te is tudsz róla, hogy mikor épp hol van. Beszélj a családoddal erről. :)

16/L

2018. febr. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!