Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom nagyon megbántott!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nagyon megbántott! Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Szóval a barátom elment egy ismerőséhez, de megbeszéltük, hogy nem marad ott sokáig. Ehhez képest este jött haza, és amikor írta, hogy haza indul, semmi. Rá két óra múlva jött haza. De addig se a telefont nem vett fel se semmi! Aggódtam, hogy baleset érte vagy valami. Persze én jól leszidtam mikor haza ért. Csalódtam benne. Lehet gyerekes téma ez, de rettenetes érzés volt várni, hogy guruljon már be az a kocsi. Ha felveszi a telefont, nem szidom le, de semmi reakció. Úgy érzem, most még ő van megsértődve! Szerintetek kinek van igaza?

21/N


2018. febr. 16. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Neked. Mindig a nőknek van igazuk.(Amúgy is neked:D)
2018. febr. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Egy nőnek soha nincs, de mindig elhiszi. 😀
2018. febr. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pont hogy úgy lehet balesete hogy te hívogatod miközben vezet. Az ilyen pasis programok meg sose tartanak pár órát ők ugyan úgy szeretnek néha kikapcsolódni a barátaikkal mint a nők. Paranoiás vagy de nagyon nem normális hogy ilyen szinten kiakadtál pedig tudtad hogy kivel van és hogy hova ment. Beszéld meg vele hogy legközelebb dobjon egy SMS-t. Szerintem a másik oka hogy nem jelentkezett az volt hogy fölidegesítetted az aggódásoddal.
2018. febr. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem az a baj, hanem az hogy az út haza kb 10perc és ő írta hogy elindult. Na a 10perces útból lett két óra!
2018. febr. 16. 22:11
 5/5 anonim ***** válasza:
79%

" Persze én jól leszidtam mikor haza ért."

Te vagy a felelős.

Azért szidtad le, mert te aggódtál érte, az érzelmeidért pedig te vagy a felelős, nem ő.


"- Ne csinálj olyat ami negatív érzelmeket vált ki belőlem."


Ő úgy döntött fog x dolgot csinálni, te pedig megőrülsz az érzelmeid miatt és őt hibáztatod, holott semmi köze a problémához. Te teremtetted meg magadnak a problémát.


Ilyenkor nem szidni szokás a másikat, hanem örülni neki hogy nem lett semmi baja, és megkérni rá hogy legközelebb ne csináljon ilyet mert aggódsz érte. De te úgy szidod őt mintha ő bántott volna téged, holott semmit nem csinált.

2018. febr. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!