Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nagyon megbántott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nagyon megbántott, nem tudom mit gondoljak, ti mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Az előzmény, hogy sajnos én alapból elég féltékeny típus vagyok, ezért nehezen viselem, ha a barátomat más lányok fogdosnak meg flörtölgetnek vele. Emiatt a szakítás szélére került a kapcsolatunk, mert nekem ez lelkileg már nagyon megterhelő, ugyanakkor szeretem a párom és tudom, hogy lehet néha én reagálom túl a dolgokat. Ilyen volt a tegnap is.


Házibuliban voltunk a barátom haverjánál, és nem tudom miért, a párom úgy érezte ő a partifelelős, mert állandóan járkált mindenkihez inni meg koccintani, és ott volt egy lány is, aki nagyon nézte... Ez zavart és jeleztem is a barátomnak, de megnyugtatott, hogy nincs semmi. Aztán bementem a szobába és láttam, hogy a barátom egyedül ült, ez a lány meg odament hozzá és az ujjaival lágyan megszorította a barátom orrát... Na erre teljesen kiakadtam, jól össze is vesztünk. Azt mondta ő észre sem vette... Meg a csaj még utána is odament a hozzá egy üveggel, hogy "naa ki iszik velem?", de a barátom azt mondta neki, hogy "senki".


De még mindig haragszom, mert most ha nem vagyok ott, akkor mi lehetett volna még? Utána csak azért rázta le a csajt, mert veszekedtem vele... Persze a barátom csak azt mondja, hogy "ő nem csinált semmit, nem érti miért haragszok rá", de épp ez az, hogy nem csinált semmit... Meg hogy akkor ki se megy az utcára, nehogy megerőszakolják, mert én biztos ezt képzelem, mert túlreagálom... Szerintetek? Nekem fáj ez a dolog...


2017. jan. 1. 15:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mi azt nem tudhatjuk, hogy a pasid hajlamos-e a megcsalásra. Tény, hogy túlreagálod de nem érdemes.
2017. jan. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez tini kategoria...
2017. jan. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

"...nehezen viselem, ha a barátomat más lányok fogdosnak meg flörtölgetnek vele."


Ez komoly kérdés? Ha ez elő szokott fordulni, miért vagy még vele?

2017. jan. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Na ez pontosan az a szituáció, hogy ott kellett volna lennünk, hogy meg tudjuk ítélni, igazad van-e vagy sem.

Egyébként csatlakozom az előttem szólóhoz, én is nehezen viselném, ha más lányok fogdosnák és flörtölgetnének vele, ő meg hagyná...

2017. jan. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
17%
Jobban jár az a srác, ha lelépsz mellőle. Gondolom, más lánnyal táncolni sem táncolhat. Én, biztos nem bírnám sokáig melletted. Én is bízok a páromba, de elvárom, bízzon ő is bennem. Egy buli meg nem buli, ha minden apró mozdulatra vigyázni kell, mert jaj lesz.
2017. jan. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
42%
Nem reagàlod túl!Sztem a pasid nem vesz komolyan én ultimàtumot adnék neki ha szeret akkor lemond a flörtölgetésről ha nem akkor itt a vége!
2017. jan. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%

"Az előzmény, hogy sajnos én alapból elég féltékeny típus vagyok"

Én már rég kidobtalak volna.

2017. jan. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
5-ös persze még a végén az lessz a természetes hogy csak ugy nőket ölelget !?Az nem mindegy hogy gyerekori haver a csaj vagy pedig csak egy ismerős akivel kb1-2talàlkozhattak életükbe !Sztem kérdező jobban jàrsz ha te szabadulsz meg ezt a pasidnak nem nevezném hímneműt!Am ha nem szakitassz vele ne féltékenykedj hanem hagyd hogy megtörténjenek dolgok pl ha ugyan ez fog tőrténni amit irtal ne ronts be hozzàjuk inkàbb figyeld meg hogy viselkedik a psid!
2017. jan. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Pasid*
2017. jan. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Őt fogdossák a lányok meg flörtölgetnek vele. És nem rázza le őket, nem küldi el őket. De ha énhozzám szól egy pasi, akkor már rögtön fel van háborodva, meg agyonveri, aki rám néz.
2017. jan. 1. 16:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!