Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nagyon megbantott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nagyon megbantott bar allitasa szerint nem szandekosan de nekem még mindig fáj, mit tegyek? (bovebben lent)

Figyelt kérdés
Belikeolt egy lanyt akit en nagyon nem kedvelek mert anno ranyomult baratomra.o megmondta neki h hagyja mert soha nem lesz kozottuk semmi.de par napja belikeolta a csaj kepet.ez nekem nagyon rosszul esett.mondta hogy ha tudja h ez nekem rossz akkor nem teszi mert szandekosan nem okozna senkinek fajdalmat.mondtam neki hogy oke,akkor vonja vissza a likeot.mondta h nem mert hat az milyen bunkosag..bunkosag egy like visszavonasa egy olyan embertol akivel havi 1x futott ossze melohelyen???de mikor az exe anno feltekeny volt ram akkor engem szo nelkul torolt az ismerosei kozul..az nem bunkosag igaz????de egy like visszavonas egy senkitol az annak szamit...persze....
2016. dec. 23. 07:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%

Ez szerintem a tini kapcsolatokba akart menni, de még az ottaniak is értelmesebb kérdéseket tesznek fel.


Hisztis liba vagy, ha ezen kattogsz. Én is likeolgatom a volt szerelmem (azóta házas ember, gyermekkel) egy-két fotóját, és viszont.

Se az ő felesége, sem az én párom nem problémázik ilyesmin, mert felnőttebbek ennél.

2016. dec. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem a likeon van a hangsuly.hanem hogy kertem valamit es nem all ki mellettem..
2016. dec. 23. 07:20
 3/18 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem igazad van kérdező!Minek lajkolgat csajokat ,eleve olyat akit te nem kedvelsz.Ez nem hiszti.Mit szólna ha te pasikat lajkolgatnál! S elis mondod h nem esik jól s nem vonja vissza?!Hmm... Ki a fontosabb ?Te vagy az a csaj?Igaz ezzel még nemtett még olyan dolgot.Igazából az a zavaró ,h nemveszi figyelembe ,h neked ez fáj!
2016. dec. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Valami jó pasit lájkolj te is, de amikor ez kicsit elült! Ha másképp nem megy... Vegye már magát észre!
2016. dec. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Igen utolso..engem sose zavart ha lanyokat likeolt.vannak lanybaratai.akkor talalkozik veluk amikor akar.engem az bant h szova tettem neki h ez nekem mennyire rosszul esik es faj ez a dolog.még azt is megertem h nem szandekos volt de azt mar nem h jaj szegeny leket nehogy megbantsa.es ezek utan is még mindig a csajt helyezte elorebb h jaj szegeny milyen bunkosag lenne visszavonni a likeot.engem anno szo nelkul tiltott mert az exe azt kerte..akkor az en lekemre nem gondolt h az mekkora bunkosag?de most egy like visszavonas miatt mar rogton elojon belole h jaj de bunko dolog lenne???
2016. dec. 23. 07:43
 6/18 A kérdező kommentje:
Elozo a 7:35nek ment
2016. dec. 23. 07:44
 7/18 A kérdező kommentje:
7:39 en ot ilyesmivel nem tudom feltekennye tenni mert tisztaban van vele h mennyire oda vagyok erte
2016. dec. 23. 07:46
 8/18 anonim ***** válasza:

Figyelj, en meg a volt baratom ilyen ok miatt szakítottunk, vagyis en feltekenykedtem a lajkjaira, egyre többször aztán vege lett. Azt ajanlom hogy tanulj a hibámbol es ne érdekeljen. Azóta éj is tanultam a dologból es ha lenne uj baratom a ezt csinalna, őszintén szo nélkül hagynám. Ki a fenét erdekel egy lajk? Mi az? Mit jelent? Semmit, veled van, téged szeret es szerintem nem ilyen dologban kell kiállnia érted, hanem sokkal fontosabb es komolyabb dolgokban. Mert ennél van nagyobb probléma. Sok.

Hagyd beken, ne kergesd ezzel az őrületbe se öt se magadat. Ne nezegesd kinek mit lajkol, az o dolga. Tudom, hogy rossz, anno nekem is az volt, de magad mellől kergeteg el. Tanulj a hibambol mielott neked is a saját esetedbol kell tanulnod.

2016. dec. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Az exe anno féltékeny volt rád? 😀 ezek szerint okkal, ha most te vagy a csaja. Mit vársz egy ilyen pasitól?
2016. dec. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

a like visszavonásáról a csaj nem kap értesítést. azaz csak akkor feltűnő, ha árgus szemekkel mindent végigbogarász.


és még ha ki is derülne minden, és összefut a lánnyal, mondhatja azt:


igen, tetszett a kép, de a barátnőmnek nem esett jól, ezért visszavontam. és nem akarok félreérthető lenni, szeretem a barátnőmet.

2016. dec. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!