Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti hol ismerkedtetek meg a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hol ismerkedtetek meg a parotokkal?

Figyelt kérdés

fokent a 17-20 eves kategoriahoz szolna a kerdesem, kulonosen azokhoz, akik sulin kivul ismerkedtek meg.


Hol talalkoztatok? Mik voltak az elso lepesek, amik ejuttattak titeket odaig, hogy randizni menjetek?


Nekem sajnos tarskeresesi problemaim vannak, nehezen talalok olyat, aki tetszene, es utana elerni a randi pontjaig szinte lehetetlen.

(nem szeretnek itt ismerkedni, meg mielott valaki azt hinne)


2018. febr. 18. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:

18 voltam,neten. Meglatott egy bevasarlokozpontban,irta,hogy latott,nagyon tetszettem neki, aztán találkoztunk,összejöttünk, együtt élünk.

21N

2018. febr. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Álmomban
2018. febr. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Uh, most olvastam csak végig, hogy társkeresési problémáid vannak. Szóval bocsi az előzőért ☺ (az előző kommentelő)
2018. febr. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Még sehol nem ismerkedtem meg vele, de ennek megvannak az okai, mint például az, hogy az átlagnál hallgatagabb, visszahúzódóbb vagyok. 17/L
2018. febr. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy gimnáziumba jártunk, mielőtt egy közös ismerősünk meghívott mindkettőnket a szülinapi bulijába, nem ismertük egymást. Utána 1 hónapig egyre többet beszélgettünk, majd egy este bementünk este városba és ott kölcsönösen elmondtuk egymásnak, hogy mindketten sokkal többet érzünk egymás iránt.

F19

2018. febr. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mindketten benne voltunk egy animés facebook csoportban. Egyszer kirakott egy openinget, ami szimpatikus volt és ráírtam, hogy érdeklődjek az animéről. Elinte csak neten beszélgettünk, mert 200 km-re laktunk egymástól, aztán úgy döntöttünk, hogy találkozunk. Végül már minden hétvégén nálunk volt, eleinte csak barátilag. (Ő 15 volt, én 17. Én vagyok a nő.) Egyiken sem kerestünk párt magunk mellé, nem az volt a célunk. Egyszerűen így alakult.


Jelenleg együtt élünk és jegyben járunk. (Már az első beszélgetésünkkor megmondta, hogy én leszek a felesége. Akkor azt hittem viccel. :D)

2018. febr. 19. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én itt és már 7 éve tart. ( Ez most nem vicc! )
2018. febr. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!