Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek mit kellene tennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
En 21eves fiu vagyok es van egy 18 eves lany akivel nagyon jol elvoltunk 2honapot beszelgettunk facebookon ebben a 2honapban az elejen az elso 3hetbe ketszeris talalkoztunk randiztunk masodszorra egyutt is aludtunk es dugtunk is mindenjovolt haza ment aztan mar csak facebookon beszelgettunk de irta hogy tobbet akar tolem meg enis szoval jo volt koztunk minden kuldotz csupaszkepeket is meg irta hogy szeret engem de a vege fele mar fura volt mert megse akart talalkozni sose ert ra most legutobb mikor lemondta mar 15djere a talalkozot mondtam neki hogy akkor irjon amikor talalkozni akar es o erre meg azt felelte hogy inkabb hagyjuk egymast es azota se irt szerintetek milehet a dolgok mogott? Gondolkoztam hogy ra irok hogy hianyzik de lehet rossz otlet lenne mert akkor azt latna hogy kapkodok utana de az igazsag hogy nagyon hianyzik mert voltam mar sok lannyal de o annyira megfogott hogy valami hihetetlen nekem o kell de mar 2hete nem beszeltunk

2018. febr. 21. 17:08
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Elég egyértelmű, hogy lekoptatott és neki már nem kellesz. Valószínűleg a kezdeti lelkesedés után rájött, hogy még sem vagy annyira az esete, vagy más valakire vágyik, vagy van is már másik pasi a háttérben. Sajnálom.
2018. febr. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!