Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért viselkedik olyan furán...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik olyan furán a barátnőm? (Többi lennt)

Figyelt kérdés

Az van, hogy: Én: Csütörtökön már jössz? Ő: Hagyjál már a csütörtökkel békén Én: Miért mi lesz csütörtökön? Ő: Nem akarok suliba menni (Pedig ezzel eddig nem volt baj) Én: De ezzel légyszíves ne piszkálj

Vajon tényleg ez a baja, vagy hazudik? Nagyon kíváncsi vagyok a véleményetekre! Remélem értitek! (Aki nem annak majd elmondom kicsit érthetőbben, csak én ezt most este rakom ki és fáradt vagyok... Tehát a helyesírási hibákért bocsi!



2018. febr. 27. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Ha úgy érzed, hogy tényleg nem tettél semmit azért hogy így beszéljen veled akkor lehet hogy a barátai felidegesítették és ezért, egy barátnő így nem hiszem hogy beszélne csak úgy
2018. febr. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
Megjött.
2018. febr. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elnézéseteket kérem, ugyanis ezt a mondatot ő mondta: De ezzel légyszíves ne piszkálj! Ne haragudjatok!
2018. febr. 27. 22:09
 4/6 anonim válasza:
Miért hiszi azt "minden" pasi ilyenkor, hogy megjött neki???? Lehet más baja is nem csak az.
2018. febr. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
#4. vagyok ... természetesen ezzel nem azt mondom, hogy veled (a kérdezővel) van baja lehet, hogy csak egy rossz napja volt vagy hasonló...
2018. febr. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem kell válaszolnotok mert már szakítottunk. De akik válaszoltak azoknak köszönöm!
2018. márc. 3. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!