Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi a legtöbb amit tehetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy Kristóf György kérdése:

Mi a legtöbb amit tehetek?

Figyelt kérdés

Barátnőm inkább introvertált én pedig extrovertált személynek tartom magam. Mit tudnék tenni azért hogy egynkicsit meg változzon benne ez a dolog és kevésbé legyen introvertált?

probáltam már pár dolgot pl elhibtam a haverjaimmal mikor üentünk valamerre de volt hogy látszott rajta hogy neü érzi jol magátnigy én is rosszul éreztem emiatt magam.

17F



2017. okt. 15. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne faggasd,ne vidd olyan helyekre,ahol nem érzi jól magát,szeresd s éreztesd,hogy bízol benne. Légy vele megértő és türelmes. Majd szép lassan megnyílik,ha biztonságban érzi magát veled.
2017. okt. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy introvertált és egy extrovertált nem lesz sokáig együtt. Csak mondom. Hosszú távon az ellentétek taszítják, a közös dolgok pedig vonzzák egymást.
2017. okt. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Részben osztom az előttem szóló véleményét, de ha hosszú távra tervezel vele, akkor introvertáltként az a tanácsom, hogy ne próbáld megváltoztatni, fogadd el, hogy ilyen. :) Neki szüksége van valamennyi egyedüllétre/közös időre csak veled, úgy, mint neked a társaságra.


A saját példámból még azt tenném hozzá, hogy én jól ismert (és kedvelt) társaságba szívesen járok és abszolút ellentétesen viselkedek azzal, mintha idegenek közé dobnának be. Ezzel nem azt mondom, hogy mostantól cipeld mindenhova ha találkozol a haverjaiddal, de hátha ő is ilyen és ezt a tudást tudod később hasznosítani.

2017. okt. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Őneki ez nem való, ha szereted így, fogadd el így; ha szeretsz valakit úgyis, ahogy van, minek akarod megváltoztatni? Fogadd el őt így, hogy ő ilyen, hogy nem kedveli annyira a nagy társaságot, vagy ha te őt nem értékeled úgy, önmagában, ahogy van, ennyire tök más fajták vagytok és különböztök, akkor inkább szakítsatok szerintem. Nem várhatod el tőle, hogy változzon. Amúgy változni másért nemigazán jó ötlet, hanem csak saját magunkért. Hogyha meg így őt nem szereted, ilyen formában nem kell neked, ahogy van, akkor engedjétek tényleg el egymást. Ne próbáld őt megváltoztatni, fogadd el őt minden dolgával, ahogy van, ha igazán fontos neked, fontos neked, hogy ő milyen, hogy ő mit akar, mire vágyik, ő hogyan - és hol érzi jól magát. Tartsd tiszteletben, ennyi, hogy ne várj el tőle olyat, ami nem ő, ne kényszerítsd bele szituációkba. Ne helyezzél rá nyomást, hogyha tényleg fontos neked. Ő a barátnőd, és biztosan egy nagyon édes lány, van neki szerintem elegendő, amit értékelhetsz benne, amiért csodálhatod, ragaszkodhatsz hozzá, szeretheted, fontosnak tarthatod, tisztelheted őt. Van neki elegendő jó -meg szerethető tulajdonsága. Azért nevezed a barátnődnek, de fogadd el, hogy ő másfajta ember , mint te. Nem mindenkinek jó, hogyha bedobják őt a tömegbe, egy buli közepébe, vagy akár csak annyi, hogy egy nagy baráti társaságban beszélgetés közben feloldódjon. Nem mindenki ilyen, és ezt meg kell értened, ezt muszáj.
2017. okt. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!