Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mennyi ido utan mutassam be a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ido utan mutassam be a baratom a szuleimnek?

Figyelt kérdés
Kb lassan 1 honapja vagyunk egyutt.es o mar felvetette ezt egy parszor. Azt mondta majd akkor amikor en szeretnem de valagogy mindig szobajon. En 14/L o 14/F

2018. márc. 1. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Amikor szeretnéd.


Nálunk ilyen bemutatásosdi nem ngyon volt. Egyből tudtak róla, hogy járunk, de nem volt tervben az, hogy hú most akkor mikor meg hogyan mutassuk be a másikat a szülőknek. Idővel így spontán megtörtént, végülis nevemet tudták, meg kb be tudtak lőni, hogy ki vagyok. Aztán meg megismertük egymást.

2018. márc. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ez nincs időhöz kötve. Beszéld meg a szüleiddel hogy be szeretnéd mutatni a barátod mesélj nekik róla és ennyi.

De persze ez csak az én véleményem.😊☺

2018. márc. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálunk sem volt ilyen nagy készülődés, úgy ismertem meg a szüleit, hogy rengeteget voltam a barátoméknál és futólag bemutatott az apukájának, mikor mentünk fel a szobájába, az anyukája meg egyszer ajtót nyitott nekem és úgy. Ő úgy ismerte meg az anyukámat, hogy bevásároltunk egyszer itthonra és beugrottam a munkahelyére egy pusziért.


Akkor mutasd be őt otthon, amikor úgy érzed, hogy itt az ideje, bár szerintem egy hónap után azért illik tudnia a szülőknek, hogy ki a kicsi fiuk/lányuk barátnője/barátja. Sok sikert! :)

2018. márc. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!