Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan mutassam meg a barátomn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mutassam meg a barátomnak, hogy engem is el lehet veszíteni?

Figyelt kérdés

Már több mint egy éve együtt vagyunk. Néha normális,ha mindig olyan lenne ,jobbat el se tudnék képzelni. Aranyos , és ahogy rámnéz,látom ,hogy szeret.


Sok húzása volt már( nem szólt hozzám egy egész délelőtt az iskolában,én hiába beszéltem hozzá, ha valakit nagyon érdekel,van néhány brutál sztorim , de nem ez a kérdés lényege )... Én viszont mindig megbocsátottam neki. Igaz,nekem is volt egy nagyobb mellélépésem (nem megcsalás).

Tudom ,úgy érzi,hogy velem bármit meg lehet tenni , úgy is megbocsátok. Nem akarok szakítani , de meg akarom mutatni ,hogy igenis,engem is el lehet veszíteni !

Megnehezíti a helyzetet,hogy nem nagyon akar harcolni értem elég önfejű. Igazából sose kellett megerőltetnie magát ,hogy megkapjon.

Segítsetek kérlek !


2017. nov. 2. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Én azt tanácsolom, hogy üljetek le, beszélgessetek bővebben, mond el neki, hogy mit érzel, majd a végén öleld meg, nembiztos, hogy a legjobb válasz a kérdésre, de elég hatékony. 16/F írj privátba, ha kell még valami.
2017. nov. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne szólj hozzá, ne írj vissza neki, ne érdeklődj iránta annyit... Csak tudd, hogy mikor kell leállni.
2017. nov. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Legy vele szigorú,menj át dominaba
2017. nov. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez a kapcsolat mar meghalt hiába minden ne jatsz az eszed. Semmit nem érsz ha elveszít az cdak jó:D
2017. nov. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!