Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek is megcsalás ez,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Andy ^^ kérdése:

Szerintetek is megcsalás ez, vagy csak a barátnőm érzi így?

Figyelt kérdés

Hali mindenki...


A segitségeteket szeretném kérni.

Van egy legjobb lány barátom...egész rég óta ismerjük egymást.

Nagyon sokat hülyülünk,és szoktunk irogatni egymásnak...

Néha küldünk egymásnak sziveket is,de semmi hátsó szándékunk nincs...neki is van pasija,nekem is barátnőm...


A válaszokat előre is köszi

És bocsi a fura megfogalmarásért



2018. márc. 1. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem neem, de viszont a barátnőd ha pl a szivecskeket látja másra gondolhat..
2018. márc. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
56%
Nem megcsalás de a szíveket hanyagolni kellene.
2018. márc. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem megcsalas, de en se orulok ha a baratom egyik uzenetezeseben egy lannyal szivecskeket latok, pedig mar olyan is elofordult hogy o latott az en beszelgetesemben... Nem tette szova de lathatoan nem esett neki jol


Ezert azota probalom elkerulni ezeket, es remelem o is, de megcsalasnak biztos nem szamit

2018. márc. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek a többiekkel szívecskékről leszokni, és ha mondjuk együtt vagytok, akkor nem azonnali hatállyal visszaírni neki messengeren, mert az azt az érzést kelti a barátnődben, hogy ő fontosabb.
2018. márc. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem megcsalás viszont kövezzetek meg de nem igazán értek egyet az előttem szólókkal

Legjobb lány barátod vagyis bírod az a szívecske pedig csak egy hangulatjel nem értem miért kell ennyire túlgondolni...

2018. márc. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat minenkinek^^
2018. márc. 2. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!