Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mikor kellene elmondani a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kellene elmondani a szüleimnek azt, hogy van barátnőm, illetve mikor, mennyi idő után tudatnátok ezt a baráti körötökkel és az ismerőseitekkel akár személyesen, akár mondjuk FaceBookon?

Figyelt kérdés

Mi lassan 1 hónapja leszünk együtt és a baráti köröm egy kis része tud róla (valaki másnap, valaki több hét után tudta meg), viszont a szüleim még semmit sem tudnak róla. Ellenben rólam tudnak a barátai és a szülei is (talán a rokonai is), mert már kísértem őt haza meg az első pár randi után mesélt is rólam a szüleinek.

Szerintetek mikor van itt az ideje az elmondásának? És a bemutatásnak? A bemutatásról tudnátok pár dolgot mondani?

Előre is köszönöm a normális válaszolóknak!😊Ő 18/l, én 20/f



2018. márc. 3. 10:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel már mindketten mondthatni felnőttek vagytok ezért nem is értem minek akarod titkolni illetve hogy eddig miért titkoltad? Semmi nagy durranás, már 1 hónapja együtt vagytok, mondd el a szüleidnek és mutasd is be nekik! Ha nem teszed rosszul eshet majd nekik hogy nem mondtad el. Ugyan így a barátaiddal is. Csak simán jelentsd be és kész. Ebben semmi rossz nincs
2018. márc. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amikor úgy érzed. Mindketten felnőttek vagytok. Bemutatkozásnál szerintem nem kell annyira nagy feneket keríteni a dolognak. Elég ha például felmentek hozzátok valamiért, mert például otthon hagytál valamit, vagy szánt szándékkal amikor a szülők otthon vannak, és akkor gyorsan bemutathatod Őt, viszont - ha esetleg kínos helyzet alakul, alakulhatna ki - tíz vagy tizenöt perc után mennetek kell, különben elkéstek.
2018. márc. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!