Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A legjobb barátom beleszeretet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátom beleszeretett a barátnőmbe?

Figyelt kérdés
Szóval 16 éves vagyok a barátnőm pedig 15 a legjobb barátom meg 17. Majdnem 3 hónapja vagyunk együtt a barátomat meg ismerem már legalább 14 éve. Haverom születésnapja alkalmából elhívott magához és jött velem a barátnőm is. Ők beszéltek már egy jó ideje , vagy 2 hónapja de személyesen még nem találkoztak. Mikor találkoztak megölelték egymást amivel nincs is semmi baj , ezt teljesen természetesnek tartom. Ezután kicsivel teljesen felszabadult lett a hangulat beszélgettek meg minden. Ők feküdtek az ágyon én meg ültem a széken és játszottam a számítógépen. Egyszer csak haverom nem is zavartatva magát belefeküdt barátnőm ölébe mert ő addigra már felült. A barátnőm így néz rám értetlenül én is nézek rá és tök kínos az egész neki is meg nekem is. Ez után történtek dolgok ettünk meg ittunk meg sétáltunk egyet. Utána lepihentünk először mellém majd én mondtam neki hogy feküdjön az ágyra haverom mellé. Egyszer csak átöleli simogatja s egyszer csak azt hallom hogy barátnőm azt mondja hogy "hé az a cicim". Voltunk mint a hóban és megfürdettem barátnőmet meg a kutya is ráugrott úgyhogy vizes lett a nadrágja én pedig odaadtam neki az enyémek közül az egyiket mert nem akartam hogy vizes nadrágban járkáljon. Mikor átköltözött haverom annyira nézte hogy nagyon. Igazából nem tudok haragudni ezért rá csak nem jó érzés. Szerintetek mit kéne tegyél vagy mit kéne mondjak neki?

2018. márc. 3. 17:38
 1/7 anonim válasza:
100%
A minimum hogy rászólsz, ha tényleg szereted. A barátnő szent. Ahogy az ölébe feküdt egyből kikeltem volna magamból, és ha ezek után sem vesz komolyan vagy soha többet nem beszélsz vele, vagy előtte jól arcon is verdesed. Nem csak a barátság de a személyed totális semmibe nézése is ez. Ha nem állsz ki a barátnőd mellett elfogadod hogy egy csíra vagy és nagy eséllyel még le is fogja kapni a haverodról a habot :))
2018. márc. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az lemaradt hogy nézte a fenekét meg a melleit és arról beszélt milyen jók. Barátnőm is nagyon kínosan érezte magát
2018. márc. 3. 17:49
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, menj oda a barátodhoz és tisztázd le vele a helyzeted hogy te vak vagy kisapám mert ő a barátnőm szóval nem szabad!

Van egy csomó lány akit megkaphatsz de ne őt. Ha ez nem világos számára akkor nem is a barátod. Bár nem minta most is a nagy barátod lenne, aki leakarja nyúlni amit megkaptál...

2018. márc. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Többet ne vidd oda a barátnődet, ha jót akarsz.
2018. márc. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat ha valaki még hozzá tudna fűzni valamit szivesen fogadom
2018. márc. 3. 19:06
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a barátnődnek sem kéne ezt tűrnie, legalábbis én már az ölbefekvésnél pofonvágtam volna a tagot. Mit fekszik az ölembe, ha pasim van? És tud róla? Ráadásul a legjobb barátja a párom? A lány valószínűleg azért nem csinál semmit, mert fél, hogy miatta romlik el a Te barátságod azzal a taggal. De ez nem igaz, a tag miatt fog elromlani a barátságotok. Vagy azért mert cseszteti a csajod, vagy azért mert majd el is csábítja (ez sem a barátnőd hibája, ő most gyakorlatilag a közös kis kincsetek, aztán győzzön a jobbik, ezt kettőtök közt kell elintéznetek).

Szólj a tagnak, hogy villámgyorsan álljon le, még mielőtt -ennél is jobban- elfajulnak a dolgok.

2018. márc. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tesóm te már nem béta hanem gamma vagy.
2018. márc. 19. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!