Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan puszilgassam a barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan puszilgassam a barátnőm nyakát szenvedélyesen? Valaki részletesen leírná? 15/F

Figyelt kérdés
2018. márc. 4. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
én nem puszilgatni szoktam, nyalogatni. előtte elszopogatok 5 db negrót, attól jobban tapad, és azt mondja, hogy szereti, ahogy súrolja a nyelvem a nyakát.
2018. márc. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
#1 Ne haragudj,véletlenül értékeltelek le.
2018. márc. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A legfontosabb, hogy ne parazz, gorcsolj kozben. Szerintem olelgesd, bujjatok egymashoz, es eloszor csak adj ra kis puszikat, majd finoman, ovatosan haladhatsz a fule koruli reszhez, az is egy erogen zona.
2018. márc. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Haját arrább csapod,és simán.Sok lánynak bejön a füllel való játszás is.Szerintem azt is bevetheted,pl:bekapni vagy ilyesmi.Sok sikert:)
2018. márc. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%
kinyalod a fülébű a zsírt XD
2018. márc. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Fogd meg az arcat. A huvelykujjad legyen a lany arcan a tobbi ujjat hatul a fule alatt. Masik kezeddel a segget/mellet vagy valamilyet fogdosd. Azt is csinalhatod hogy elkezded csokolni aztan "letersz az utrol" es elkezdesz haladni puszikkal a nyaka fele. Ha odaertel vadabban, erosebben kezd el ott csokolni. Ha erzed hogy tetszik neki ereztesd vele hogy nagy levegoket veszel, ahogy csokolod nyugodtan mozgasd fel-le a fejed es ne csak egy ponton csokold. Nekem volt egy baratom akinek maniaja volt a nyakcsokolgatas, es en igy tapasztaltam ki az igenyeim.
2018. márc. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat!
2018. márc. 6. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!